Dárky do kuchyně

Hledáte inspiraci na originální dárky do kuchyně, které jsou praktické po všech stránkách, jsou kvalitní a ještě ke všemu skvěle vypadají? Pak prozkoumejte české varné sklo Simax, které se vyznačuje nejen svou praktičností, ale výrobky tohoto středočeského výrobce rovněž skvěle vypadají!

Skleněná konvice na čaj Simax Saturn a konvice Simax From

Čajové konvice, které se nudit nebudou

> KONVICE Z VARNÉHO SKLA SIMAX

Mezi jedny z nejoblíbenějších výrobků české značky Simax patří beze sporu čajové konvice. Pokud hledáte praktický dárek do kuchyně, konvice na plotně jednoznačně nesmí chybět! Mezi jednotlivými modely konvic najdete moderní minimalistické, které skvěle padnou do moderní kuchyně, ale také konvice s husím krkem, které jsou vhodné nejen na chalupu, ale také do kuchyní ve venkovském nebo selském stylu. Nebojte se ale kombinovat! I konvice tradičních tvarů s husím krkem může vnést do moderní kuchyně nádech tradičního sklářského řemesla!

Skleněná konvice na čaj Simax Saturn otevřená

Skleněné pekáče praktické po všech stránkách

Pokud chcete obdarovat někoho, kdo miluje pečení, prozkoumejte různé tvary pekáčů a zapékacích mís. České varné sklo Simax je dokonale odolné vůči extrémním teplotám v troubě a pečení s ním je jedna radost. Je také navíc odolné vůči automatické myčce. Skvělou vychytávkou jsou pekáče se silikonovým víkem, které po vychladnutí pokrmu můžete gumovým víkem jen přikrýt a pekáček se tak rázem změní na vychytaný úložný box. Takový dárek do kuchyně jistě překvapí!
Skleněný kulatý pekáč Simax s koláčem

Dárky do kuchyně, které mají formu

Tyto dárky mají formu! A to doslova! Pekáče a zapékací mísy nejsou to jediné, v čem české sklo na pečení vyniká. Prozkoumejte praktické formy na bábovku nebo koláče. Díky hladkému povrchu se jakýkoli kulinářský výtvor z formy lehce vyklepne a forma se snadno omyje v automatické myčce.
Skleněná forma na bábovku Simax Franfurtský kruh s upečenou bábovkou na stole

Drobné dárky do kuchyně, které potěší

Vedle praktických vychytávek, kterými můžete obdarovat své blízké se však najde i řada drobnějších produktů, které stojí za zmínku a které by mohly jako dárek do kuchyně udělat radost. Můžete je nakombinovat do setu s výše zmíněnými produkty a vytvořit tak praktický balíček. Prozkoumejte například praktické dózy na potraviny, mezi kterými naleznete vysoké boxy na špagety i zaklapávací dózy na hotové pokrmy. Výhodou je, že jelikož je stěna dózy vyrobena ze stejně odolného skla jako pekáče a formy, můžete skleněnou část boxu použít jako malý pekáček. Poličku vašeho oslavence může také ozdobit praktická karafa na olej, která se svým korkovým uzávěrem dodá kuchyni útulný šmrnc.
Skleněná dóza s dřevěným víkem a sypaným čajem se skleněnými konvicemi a hrnky Look

Potřebujete poradit?

Máte ideální představu na dárek do kuchyně a nemůžete si mezi stávajícím sortimentem vybrat? Rádi vám poradíme s výběrem konkrétního produktu! Stačí nám napsat zde do chatu na vašem webu, kde rádi upřesníme veškeré podrobnosti nebo vás navedeme tím správným směrem. :)