Vychytávky na zahradu

Práce na zahradě by měla být hlavně radost. Věděli jste, že i mezi výrobky z poctivého českého skla se najdou vychytávky, které vám práci na zahradě mohou výrazně zpříjemnit? Prozkoumejte, jaké sklářské výtvory byste na své zahradě mohli využít i vy. Většina z nich vám pak bude skvěle sloužit i ve vašem interiéru, třeba pro úplně jiný účel.

Skleněné hrnky s víčkem

> Hrnky na kávu s víčkem

Skleněný termo hrnek s víčkem Simax To Go na zahradě

Pokud se na zahradě často přesouváte od záhonu k záhonu nebo byste si mezi prací chtěli vychutnat šálek kávy a projít se přitom po zahradě, jistě se vám hodí hrnek, že kterého se vám káva hned nevylije a do kterého případně nebude padat prach, pyl nebo nepořádek. Prozkoumejte dvoustěnné skleněné hrnky z českého varného skla Simax, které jsou pro práci na zahradě jako dělané. Jsou vyrobeny z odolného skla, kterému kromě horké vody nevadí ani hrubější zacházení a samozřejmě bez problému vydrží i automatickou myčku bez rychlého vyblednutí. Gumové víčko je jednoduše odnímatelné a rovněž jde jednoduše opláchnout. Dvoustěnné hrnky jsou k dispozici ve verzi s uchem a různými objemy.

Skleněné láhve se sítkem a neoprenem

> Skleněné láhve

Skleněné lahve na vodu Simax Pure Aqua Bottle

A když už jsme naťukli téma varného skla, skleněné hrnky nejsou jediné vychytávky na zahradu, které mohou vaší práci nebo odpočinek zpříjemnit. Český výrobce Simax ze stejně kvalitní skloviny rovněž produkuje skleněné láhve, které skvěle padnou do ruky a rovněž neprasknou pod náporem horkého čaje nebo kávy. Nemějte však obavy, že byste se stěnu láhve mohli spálit. Obě velikosti - jak litrová, tak půllitrová jsou k dispozici ve verzi v neoprenem, který vás proti rozpálené stěně ochrání. Láhve si rovněž zamilují milovníci bylinek a sypaných čajů. Skleněné láhve Pure Aqua Bottle lze pořídit ve verzi se sítkem, které je na louhování ideální.

Džbány se sítkem i víkem

> Skleněné džbány

Skleněný půllitr bez ucha na pivo a skleněný džbán

Kvalitní odpočinek na zahradě trvá delší dobu a je dobré mít po ruce džbán s velkým objemem, který vám zajistí pití klidně i na celé odpoledne. I vybrané džbány jsou vyrobeny z varného skla a některé modely mají dokonce víko a síto. Ze skleněného džbánu se tak rázem může stát praktická konvice na čaj nebo můžete využít ledák na letní koktejly. Víko zajistí tekutinu uvnitř proti hmyzu. Pokud ale dáváte přednost tradičnějším tvarům, v naší nabídce najdete i džbány, které jsou inspirovány tradičními křivkami.

Vychytávky na zahradu, které rozkvetou

> Skleněné vázy

Skleněné vázy Simax Rose a karafa Simax Bastia na zahradě

Vychytávky na zahradu se nemusí týkat jen drinků. Prozkoumejte rovněž praktické skleněné vázy, které jsou skvělou dekorací do zahradní pergoly nebo je můžete využít na přesazování květin. Údržba váz z varného skla Simax je nesmírně jednoduchá díky tomu, že sklo Simax může bez problému do automatické myčky. Takže kdykoli budete chtít vázu pořádně vyčistit, vůbec ji nešetřete a přihoďte jí do myčky k ostatnímu nádobí. Prozkoumejte podrobně celý náš e-shop. Pevně věříme, že v něm najdete spoustu dalších vychytávek na zahradu, na které už po několika týdnech nedáte dopustit. :)