Vychytávky

Hledáte inspiraci pro originální vychytávky do vašeho bytu? Pak pozorně prozkoumejte produkci českých skláren a lokálních umělců, jejichž práce se opírá o bohatou tradici a dávají si záležet na každém kusu. Ať už se jedná o dekorace - vázy, mísy, svícny nebo praktické vychytávky do kuchyně a do bytu jako např. praktické hrnky s víčkem, se sítkem nebo praktické láhve, které skvěle padnou do ruky, buďte si jistí, že sklářské vychytávky budete každým dnem milovat víc a víc.

Vychytávky do kuchyně

> Prozkoumat

Skleněný kulatý pekáč Simax s koláčem

Věděli jste, že s českým sklem je vaření a pečení jedna radost? Koho by napadlo, že zrovna sklo může být skvělý materiál, ze kterého se dají vyrobit perfektní skleněné pekáče, které rázem můžete proměnit v úložný box nebo naopak vzít skleněnou část dózy na potraviny a využít jí jako malý pekáček. Varné sklo Simax ze středočeské Sázavy se pyšní nevídanou odolností a zamilujete si ho díky praktickým tvarům, vysoké odolnosti a kvalitnímu zpracování. Nedělá mu problém trouba, lednice ani automatická myčka. Prozkoumejte, jaké vychytávky tento český výrobce s více než 180 letou tradicí produkuje!

Vychytávky do bytu

> Prozkoumat

Skleněný hrnek na čaj se sítkem otevřený

Zkrášlování bytu nikdy nekončí! Prozkoumejte nejen unikátní dekorace velkých skláren, ale také malých lokálních umělců a ateliérů, kteří na sklo zdobí. Do bytu se však skvěle hodí odolná váza, která i po více umytích v automatické myčce nevybledne. Váš domov je rovněž, kde by měl člověk dobít baterky a cítit se skutečně jako doma. Užijte si chvilku pohody s praktickým hrnkem na sypaný čaj pro jednoho nebo na čaj či bylinky využijte rovnou dvoustěnný džbán, který je skvělou náhradou čajové konvice.

Vychytávky na zahradu

> Prozkoumat

Skleněný termo hrnek s víčkem Simax To Go na zahradě

České sklo se může hodit i na zahradu! Chcete si udělat hrnek kafe, ale neustále ho musíte přenášet? Sáhněte po praktickém hrnku s gumovým víčkem, který svým vzhledem připomíná hrníček z kavárny. Až na to, že tahle praktická vychytávka je ze skla! A dokonce dvoustěnného. Díky dvojité stěně vás hrníček nepálí, pokud ho držíte v ruce a varné sklo Simax je skvěle odolné vůči vysokým teplotám a mírnému poškrábání. Jaké další vychytávky od českých sklářů najdou uplatnění na vaší zahradě?

Vychytávky na chalupu

> Prozkoumat

Skleněná konvice na čaj Simax Saturn na plotně

Hledáte praktickou konvici, sklenice nebo hrnky tradičních tvarů? Prozkoumejte například tradiční české skleněné konvice, které nebudou mít problém ani s kamny na vaší chalupě. Bez problému rovněž vydrží sporák (jen ne ten indukční!) a budou skvěle ladit s vaším chalupovým interiérem. Na chalupu se rovněž hodí i praktický džbán sítem, který jde mimochodem využít i na čaj a horké nápoje, protože je vyrobený ze stejně kvalitního varného skla jako čajové konvice nebo skleněné pekáče. Prozkoumejte, jaké sklářské vychytávky se na vaší chalupě nebudou nudit!

Vychytávky do domácnosti

> Prozkoumat

Skleněná láhev na vodu Simax v zasněžené přírodě

Domácnost zahrnuje všechny členy rodiny. Vybavte je například praktickými skleněnými lahvemi, které jsou odolné i vůči horkým nápojům. Pokud byste však měli obavu, že se můžete o hranu láhve spálit, nezoufejte. Každá z verzí je dostupná i s neoprenem, který zařídí, že se o hranu láhve nespálíte. Středočeský výrobce Simax rovněž nabízí pestrou škálu čajových konvic, mezi které patří i jedna z nejobjemnějších skleněných konvic široko daleko. Prozkoumejte, jaké vychytávky využije celá vaše rodina.