Slovácké ornamenty

Už jste někdy viděli tradiční slovácké ornamenty pískované na skleněné panáky? Moravský rodinný ateliér pískuje ručně originální skleněné štamprle na slivovici, které se kromě rodinných oslav a veselic skvěle hodí jako svatební nebo narozeninový dárek. Prozkoumejte, jaké ornamenty najdou největší využití u vás!

Všechny modely: ŠTAMPRLE SE SLOVÁCKÝMI ORNAMENTY 

Skleněné štamprle na slivovici 10 ml Ateliér Žampach slovácké

Vyberte si slovácké ornamenty, které vám nejlépe padnou

Elegantní dárkové balení v černé krabičce obsahuje buď šest kusů panáků nebo dva panáky. Pokud zvolíte šesti kusové balení, jsou v něm obsaženy vždy všechny slovácké ornamenty, které moravský ateliér vyrábí. V případě, že vám padne do oka balení dvou panáků, stačí nám dát do poznámky vědět, jaké konkrétní ornamenty byste na své štamprle chtěli vypískovat.

Svatební nebo narozeninový dárek, který zaujme

Díky dárkové krabičce a kvalitnímu zpracování jsou skleněné štamprle skvělý svatební dárek. Svatebčanům se bude nesmírně hodit do vznikající domácnosti a zároveň dostanou něco zapamatovatelného, co vydrží pěknou řádku let. Skleněné panáky jsou originální a osobitý svatební dar, který se od ostatních odliší.

Skleněné štamprle slovácké Ateliér Žampach dárkové balení

Pozornost štamprle sklidí také jako dárek k narozeninám. A to nejen u milovníků slivovice. V nabídce totiž naleznete i malé štamprle s objemem 10 ml, které jsou na rodinné oslavy a na slivovici jako dělané!

Prvotřídní kvalita

Skleněné panáky jsou vyrobeny z prvotřídní skloviny ve sklárnách s bohatou tradicí a nenajdete na nich půlící rýhy, optické vady ani neprofesionální nedodělky. Díky tomu jsou skvělým dárkem, který má úroveň.

Slovácké ornamenty jsou jemně pískovány

Když přejedete prstem po těle panáku, ucítíte velmi jemnou vrstvu vypískovaného ornamentu. Díky kvalitnímu zpracování můžete mít jistotu, že ornamenty nevyblednou, nezdeformují se a při správném zacházení zazáří ještě za pěknou řádku let! Prozkoumejte ryze moravské skleněné štamprle a vyberte si slovácké ornamenty, které do vaší domácnosti padnou nejlépe.

Ateliér Žampach skleněné štamprle na slivovici slovácké 30 ml