Slovácké motivy

Prozkoumejte slovácké motivy tak, jak je ještě neznáte. Moravský rodinný ateliér pískuje unikátní skleněné štamprle na slivovici, které jsou jako dělané na rodinné oslavy, svatby a také se hodí jako perfektní dárek k vánocům nebo k narozeninám!

Všechny modely: SKLENĚNÉ ŠTAMPRLE NA SLIVOVICI

Skleněné štamprle slovácké Ateliér Žampach dárkové balení

Můžete si vybrat své vlastní slovácké motivy

Každá sada skleněných panáků je balena v elegantním dárkovém balení po dvou nebo šesti kusech. Šesti kusové balené obsahuje všechny slovácké motivy, které jsou k dispozici. V případě dvou kusového balení si můžete vybrat dva konkrétní, které se vám zrovna líbí. Stačí nám napsat vaše vysněné ornamenty do poznámky v objednávce.

Ideální svatební nebo narozeninový dárek

Skleněné štamprle jsou rovněž elegantní a originální dárek na svatbu. V domácnosti svatebčanů najdou praktické využití a nikdy s nimi není nuda.

Skleněné štamprle na slivovici 10 ml Ateliér Žampach slovácké

Rovněž potěší jako dárek k narozeninám, a to zejména milovníky slivovice. V nabídce totiž najdete i malé panáky s 10 ml objemem, které jsou na slivovici a narozeninové oslavy jako dělané.

Kvalita na prvním místě

Že jsou štamprle se slováckými motivy dárkem na úrovni svědčí už jenom fakt, že každý skleněný panák je pískovaný ručně a je mu věnována zvláštní pozornost. Sklo je vyráběno ve sklárnách s bohatou tradicí a nenajdete na něm žádné půlící rýhy, optické vady ani nedodělky.

Slovácké motivy jsou jemně pískovány

Strukturu pískovaného motivu na těle panáku jemně cítíte při přejetí prstem. Díky kvalitnímu zpracování se nemusíte bát vyblednutí nebo deformaci motivu pěknou řádku let. Prozkoumejte originální skleněné štamprle se slováckými motivy a vyberte si vzory, které padnou do vaší domácnosti a na vaše rodinné oslavy nejlépe!

Ateliér Žampach skleněné štamprle na slivovici slovácké 30 ml