Moravské ornamenty

Moravské ornamenty dokáží rozveselit každý výrobek, každou událost. Proto není divu, že se moravský ateliér rozhodl vybrané moravské ornamenty přenést i na poctivé skleněné štamprle, které jsou na slivovici jako dělané. Prozkoumejte unikátní panáky na slivovici, které jsou baleny v elegantní dárkové krabičce a nesou otisk bohaté moravské historie.

Všechny druhy: SKLENĚNÉ PANÁKY NA SLIVOVICI

Skleněná štamprle Ateliér Žampach s ľudovými motivy

Které moravské ornamenty jsou pro vás ty nejlepší?

Mezi skleněnými panáky najdete pestrou škálu motivů a tvarů. Vybrat si můžete mezi většími panáky, ale k dispozici jsou rovněž malé 10 ml štamprle, na slivovici jako dělané. V šesti kusových sadách se vždy nachází jeden kus od každého vzoru. V případě, že se vám zalíbí dvou kusové balení, stačí nám do poznámky napsat, které konkrétní ornamenty chcete do sady zakomponovat a my vám balíček přizpůsobíme.

Skleněné štamprle slovácké Ateliér Žampach dárkové balení

Ideální dárek nejen na svatbu a k narozeninám

Díky elegantní dárkové krabičce je sada panáků osobitý a originální svatební dárek a také jistě potěší narozeninového oslavence. Svatebčanům se budou panáky skvěle hodit do nové domácnosti a při klasickém zacházení vydrží pěknou řádku let. Že se jedná o dárek na úrovni, svědčí excelentní kvalita skla a precizní mechanika ručního pískování každého panáku zvlášť.

Moravské ornamenty, které hned tak nevyblednou

Prozkoumejte, jaké moravské ornamenty by vám nejlépe dělali společnost na oslavách a při důležitých životních okamžicích. Pískované vzory jsou zpracované ručně do posledního detailu, a tak máte jistotu, že moravské skleněné štamprle zazáří i za pěknou řádku let!

Skleněné štamprle na slivovici 10 ml Ateliér Žampach slovácké