Vychytávky do domácnosti

Hledáte praktické a originální vychytávky do domácnosti, bez kterých se za pár dní nepůjde obejít? Prozkoumejte originální české sklářské výrobky, které ve vaší domácnosti najdou pestrou škálu využití. Od dekorací přes praktické vychytávky do kuchyně, až po drobnosti jako praktické hrníčky se sítkem, odolné skleněné konvice nebo třeba praktické láhve, které skvěle padnou do ruky a budou vám skvělými pomocníky i na cestách. Prozkoumejte ty nejzajímavější tipy na vychytávky do domácnosti, které si zamilujete.

Objemné čajové konvice

> Čajové konvice Simax

Skleněná konvice na čaj Simax Look otevřená

České sklárny Simax Kavalier ze středočeské Sázavy vyrábí jedny z vůbec nejlepších skleněných konvic na světě. Varné sklo Simax je vysoce odolné vůči vysokým teplotám a nemusíte se bát, že by jakákoli skleněná nádoba praskla pod náporem vroucí vody, čaje nebo kávy. Mezi skleněnými konvicemi značky Simax najdete i objemné čajové konvice, které jsou ideální na ranní čaj pro celou rodinu. Většina z nich má rovněž praktické nerezové síto, které můžete využít na sypaný čaj nebo bylinky. Prozkoumejte, jaký tvar by do vašeho interiéru zapadl nejlépe a jaký objem by vám nejvíce vyhovoval.

Skleněné láhve na vodu i na čaj

> Skleněné láhve Simax

Skleněná láhev na vodu Simax v zasněžené přírodě

A u varného skla ještě zůstaneme. Skleněné konvice nejsou ty jediné nádoby, které jsou na vroucí čaj jako dělané. Bez problému ho totiž snesou i praktické skleněné láhve, které se vyrábí buď v litrové nebo půllitrové variantě. Máte obavy, že byste se o stěnu láhve mohli spálit? Žádné strachy! Skleněné láhve je možné pořídit s praktickým neoprenem, který vás před rozpálenou stěnou láhve ochrání. Stejně jako čajové konvice mají i vybrané láhve k dispozici sítko, které skvěle poslouží na louhování sypaného čaje nebo bylinek.

Vychytávky do domácnosti, které zkrášlí váš interiér

> Skleněné vázy

Skleněné vázy Simax Rose a skleněná karafa Simax Bastia s korkem

Nejsou to jen robustní křišťálové vázy, moderní 3D print vázy nebo malované a zdobené elegantní tenkostěnné vázy na květiny. Prozkoumejte základní čiré vázy z varného skla Simax, jejichž údržba je nesmírně jednoduchá. Zvládnou totiž bez problému automatickou myčku a nemusíte se tak bát vyblednutí nebo okamžitého poškrábání. Skvěle se tak hodí např. při narozeninových oslavách nebo při zdobení vánočních nebo velikonočních dekorací. Prozkoumejte náš e-shop, kde se to nádherným sklem a praktickými vychytávkami do domácnosti jen hemží. :)