Figurky andělů

Hledáte originální a osobitou dekoraci pro váš byt a ozdoby z velkých nákupních domů jsou vám cizí? Koukněte, jaké krásné figurky andělů produkují v rodinné sklárně ve Smiřicích nedaleko Hradce Králové. Barevné figurky andělů jsou skvělou ozdobou na polici a blýsknou se jak v obývacím pokoji, tak i třeba na komodě na chodbě nebo v ložnici. Prozkoumejte různé barevné varianty nebo zvolte obyčejnou bílou, která vnese do vašeho bytu lehkost a společně s dalšími vánočními ozdobami pozvedne kouzlo Vánoc u vás doma na novou úroveň!

> Prozkoumat všechny modely

Andělé, kteří zazáří

Zapalte svíčku v jedné z originálních figurek anděla a vytvořte si tu správnou vánoční atmosféru. Vyberte si barvy, které dokonale ladí k vašemu interiéru nebo zkrátka zvolte vaše oblíbené. Každá figurka anděla je přesně dělaná na jednu čajovou svíčku. Který z nich zazáří u vás?

Skleněný anděl svícny na čajovou svíčku

Figurky andělů různých tvarů a barev

Ať mají vaše Vánoce tu správnou jiskru! Figurky andělů jsou dostupné hned ve dvou tvarech - s troujúhelníkovým a zaoblenějším tvarem, přičemž každý tvar je možné pořídit buď v plné barvě nebo v gradientu s bílou barvou. Je jen na vás, jestli dáte větší prostor pestrým barvám nebo se vydáte poklidnou cestou využívající bílou barvu.

Skleněný anděl svícen na čajovou svíčku růžový

Poctivá práce české sklárny

Figurky andělů jsou vyrobeny v rodinné sklárně ve Smiřicích u Hradce Králové s velkým podílem ruční práce. Každému kusu je věnována zvláštní pozornost skláře a výrobek je kontrolován. Kromě figurek andělů se sklárna zabývá např. výrobou skleněných svícnů, které mohou skleněné anděly vhodně doplnit. A když už je řeč o andělech, mrkněte na originální andělská křídla, která rovněž mohou vašemu domovu dodat originální vánoční kouzlo. :)
Bílý skleněný anděl svícen na čajovou svíčku
Svícen na čajovou svíčku skleněný anděl zelený
Fialový skleněný anděl svícen na čajovou svíčku