Konvice z varného skla Simax

Možná už jste o nich slyšeli. Konvice z varného skla Simax si stihly vybudovat renomé u nás i ve světě. Vyznačují se vysokou odolností, jsou praktické a ještě k tomu skvěle vypadají. V sortimentu sázavského výrobce Simax naleznete jak tradiční konvice s husím krkem, tak moderní minimalistické. Vybrané konvice v sobě mají nerezové sítko, které je skvělé na sypané čaje nebo bylinky. Prozkoumejte zároveň i skleněné hrnky nebo sklenice, díky kterým si společně s konvicí můžete sestavit originální čajový set!

Všechny modely: SKLENĚNÉ KONVICE

Skleněná konvice na čaj Simax From s citronovým čajem a zázvorem se sklenkou Twin

Vysoce odolné čajové konvice

Ze stejné skloviny, ze které Simax vyrábí skleněné pekáče nebo pečící formy, jsou produkovány i čajové konvice. Máte tak jistotu, že konvice neprasknou pod vroucí vodou a kvůli vysokým teplotám. Díky sklovině Simax konvicím rovněž nedělá problém automatická myčka. Jen buďte opatrní v případě, že budete chtít konvici použít na indukci. Na to čajové konvice Simax připravné nejsou až na několik vybraných modelů. které jsou však speciálně označené a u většiny prodejců je ani nenajdete. Klasickou plotnu by však konvice z varného skla Simax měly zvládnout.

Skleněné konvice na čaj Simax Saturn a From

Konvice z varného skla Simax s husím krkem i moderními tvary

Díky pestré škále modelů si vyberete čajové konvice do moderního bytu i na chalupu. Simax je už pravděpodobně poslední výrobce na světě, který stále vyrábí konvice s husím krkem, díky kterému se čaj z konvice nalévá o poznání lépe. K výrobě takové konvice je totiž zapotřebí vysoký podíl ruční práce, kterou Simax ještě v některých případech využívá. Kromě tradičních konvic naleznete v sortimentu i moderní minimalistické konvice, z nichž má většina uvnitř praktické nerezové sítko na bylinky a sypané čaje. Pokud v rámci moderních konvic toužíte po něčem skutečně speciálním, prozkoumejte například skleněnou konvici Twin s dvojitou stěnou, kterou můžete vzít bez problému do dlaně a nespálí vás!
Skleněná konvice na čaj Simax Look otevřená