Anděl na stromeček

Pokud už hledáte inspiraci, který anděl na stromeček ozdobí letos ten váš, tak prozkoumejte produkci českých sklářů, kteří z kvalitního skla s vysokým podílem ruční práce vyrábí závěsné anděly a další dekorace, které se vám budou hodit nejen na Vánoce. Každý anděl je vyrobený z několika kusů skla a hodí se nejen na váš Vánoční stromeček, ale jako závěsnou dekoraci ho můžete využít po celý rok. Na zeď nebo např. zavěsit ve venkovní pergole. Prozkoumejte, jaké (nejen) vánoční české dekorace mohou zkrášlit váš domov.

> Prozkoumat všechny modely

Originální (nejen) vánoční dekorace

Závěsné dekorace pochází z lokální rodinné sklárny ze Smiřic u Hradce Králové a při jejich výrobě je dbána maximální pozornost na každý kus. Kromě závěsných dekorací najdete v jejich sortimentu také figurky andělů nebo skleněné svícny. Anděl na stromeček není jediná závěsná dekorace, kterou svůj stromeček můžete zkrášlit. Prozkoumejte, jaké další ozdoby byste mohli do své vánoční výzdoby využít.

Skleněná závěsná dekorace anděl modrý

Anděl na stromeček, kterého jinde nenajdete

Jsou dostupné hned v několika barevných variantách a v několika různých sadách. Nakombinujte si takové anděly, které nejlépe padnou do vašeho interiéru a vánoční stromeček nemusí být to jediné místo, kde zazáří. Vedle andělů můžete dekoraci doplnit průhlednými vánočními hvězdami. Anděl na stromeček rovněž skvěle ladí s figurkami, které můžete rázem proměnit ve vánoční svícen a dát tak vaší vánoční atmosféře tu správnou jiskru. :)

Závěsná dekorace skleněný anděl růžový
Závěsná dekorace skleněný anděl čirý