Bohemia Crystal vázy

Značka Bohemia Crystal má po celém světě mnohaletou tradici a opírá se o celosvětové úspěchy českého sklářství. V minulosti vyváželi čeští skláři do celého světa nejen vázy, mísy a další dekorace, ale také domácenský sortiment, jako například sklenice, konvice a mnoho dalších výrobků. I Bohemia Crystal vázy jdou s dobou a z poctivého českého skla dnes najdete kromě tradičních váz i moderní barevné a malované dekorativní vázy. Prozkoumejte, která váza by nejlépe vyjímala u vás doma!

> TENKOSTĚNNÉ SKLENĚNÉ VÁZY

> SILNOSTĚNNÉ SKLENĚNÉ VÁZY

Modrá, béžová a čirá skleněná váza na květiny Mucha Reverie 120 mm

Produkce několika skláren najednou

Značka Bohemia Crystal v minulosti sdružovala hned několik českých skláren, které jsou v dnešní době rozděleny na menší značky a rozdílné výrobce. Kvalita však zůstala a naopak rozdělení sklářské produkce po sametové revoluci přimělo řadu výrobců k nevídaným inovacím, díky kterým si dnes můžete pořídit vázy, jaké jste ještě neviděli. Bohemia Crystal vázy lze rozdělit do dvou významných kategorií - tenkostěnné jednoduché vázy a vysoké, těžké silnostěnné vázy, které váží i několik kilogramů.
Modrá, zelená a růžová skleněná váza na květiny Crystalex Caribbean Dream

Bohemia Crystal vázy nestárnou

Byly tu s námi před více než sto lety, jsou tu s námi dnes. Bohemia Crystal vázy si během dekád získaly nebývalou pověst a u vašich předků ještě jistě nějakou původní vázu najdete. Je proto radost sledovat, že se české sklárny nebojí inovovat a přináší na trh nové modely, které jdou s dobou a které na sociálních sítích získají spoustu lajků.

Vázy za rozumnou cenu

Další vlastností, o které se zase tolik nemluví, je, že vázy Bohemia Crystal vždy byly k dispozici v cenovém rozpětí, ve kterém si mohl vybrat každý. Ten, kdo netouží po luxusu může zvolit základní vázu bez ručního opracování a složitého zdobení. Kdo si potrpí na kvalitu a luxus si zase může vybrat vázu od předních českých umělců. Mezi těmito dvěma protipóly se nachází pestrá škála váz pro ty, kteří hledají skvělou kvalitu za rozumnou cenu. Prozkoumejte jednotlivé modely a vyberte si vázy Bohemia Crystal, které do vašeho interiéru padnou nejlépe!
Zelená, oranžová a růžová skleněná váza na květiny Crystalex Rainbow Fresh 240 mm
Modrá skleněná váza na květiny Mucha Moon 240 mm a vystavená skleněná mísa
Bílá skleněná váza na květiny Crystalex Herbs před bílou zdí