Vázička

Originální a elegantní skleněná vázička dokáže zpříjemnit každý domov. Prozkoumejte poctivou práci českých sklářů, která se opírá o mnohaletou tradici, jež se dědí po generace. V nabídce českých skláren naleznete dekorativní vázy všeho druhu. Ať už hledáte barevné, čiré nebo různé tvary, buďte si jisti, že vázička z českého skla umí být dekorací sama o sobě i bez květiny. Nebo je na okrasné květiny přece jen využijete? :)

> SKLENĚNÉ VÁZY S TENKOU STĚNOU

> VYSOKÉ SKLENĚNÉ VÁZY NA KVĚTINY

> 3D TIŠTĚNÉ VÁZY

Béžová, čirá a modrá skleněná váza na květiny Mucha Reverie 120 mm

Čeští skláři jdou s dobou

Kdo by si myslel, že české sklo je symbolem minulých dob, vyvedeme ho z omylu. I když si historicky české sklářství získalo jméno u nás i ve světě, neznamená to, že by v dnešní době internetu a sociálních sítí čeští skláři produkovali stále stejné výrobky. Naopak. Po rozdělení Skloexportu na jednotlivé sklárny vzrostl konkurenční tlak, který přiměl skláře inovovat, a tak je v dnešní době možné pořídit elegantní originální vázičky, které jdou s dobou.
Zelená, modra a růžová skleněná váza na květiny Crystalex Caribbean Dream

Měla by být vázička středem pozornosti nebo nechat květinu vyniknout?

To je otázka, na kterou si však musíte odpovědět spíše vy. :) Ale naštěstí na obě varianty máme řešení. Pokud chcete svůj interiér oživit, doporučujeme sáhnout po barevné nebo zdobené vázičce, která zaujme každou návštěvu a vnese do vašeho domova svěží a originální barvy. V nabídce českých sklářů však naleznete i čiré vázičky, případně vysoké vázy na květiny, které svým tvarem podtrhují krásu květiny a díky své bezbarvosti na sebe nepoutají přílišnou pozornost.
Bílá skleněná váza na květiny Crystalex Herbs před bílou zdí
Ať už je váš vkus jakýkoli, nedělejte při výběru žádné kompromisy a pořiďte si do svého domova takové dekorace, které vám skutečně udělají radost. A protože dobrých nápadů není nikdy dost a náhodou se stalo, že v nabídce nenajdete vázičku, která by vám padla do noty, dejte nám vědět a my sklárnám váš nápad na nový design moc rádi předáme. :)