Křídla Anděl

Hledáte originální dekoraci na Vánoce, která najde využití po celý rok, oživí váš interiér a vašemu domovu vdechne osobitý ráz. Prozkoumejte originální křídla z poctivého českého skla z lokální české sklárny. Každý kus je vyráběný s maximální pečlivostí s vysokým podílem ruční práce. Andělská křídla se skvěle hodí nejen na dveře nebo na zeď, ale snadno je také zakomponovat do ostatních vánočních dekorací nebo je nakombinovat se svícny, figurkami, věnci a dalšími vánočními dekoracemi.

> Prozkoumat

Křídla, který bych chtěl každý anděl

Jsou precizní, originální a skvěle se hodí i do moderních interiérů nebo městského bytu. Tato vánoční dekorace dodá vašemu domovu útulnou vánoční atmosféru. Nejedná se o žádnou sériovou výrobu. Každá křídla Anděl jsou vyráběna s maximální pečlivostí po jednom kuse. K dispozici jsou buď s modrým nebo žlutým barevným podtónem.

Skleněná andělská křídla dekorace žlutá

Kombinujte, hrajte si

Až váš domov ponoříte do kouzelné vánoční atmosféry, křídla budou skvěle ladit s dalšími dekoracemi, jako jsou např. skleněné svícny. Dejte rovněž prostor své fantazii a do skleněné vázy nazdobte svou vlastní vánoční dekoraci z větviček, sušeného ovoce a dalších ozdob. Společně s plameny ohně pozvednou andělská křídla kouzlo Vánoc na novou úroveň!

Skleněná andělská křídla dekorace modrá
Dekorace na zeď skleněná andělská křídla žlutá