Dárky na svatbu

Elegance, noblesa, krása... Kvalitní české sklo a svatba samotná ma tolik společného. Proto vůbec není špatný nápad potěšit svatebčany nějakým pěkným sklářským kouskem, který v sobě ukrývá bohatý příběhem a historii poctivého řemesla. Mezi výrobky českých sklářů najdete hned celou řadu produktů, které ženichovi a nevěstě udělají radost nejen na svatbě, ale budou je těšit i za spoustu let.

Křišťálová váza

> Prozkoumat

Vysoká skleněná váza Crystal Bohemia Metropolitan 35 cm

Pojďme začít od toho největšího... Pokud nechcete troškařit, prozkoumejte velkorysé silnostěnné skleněné vázy, z nichž některé modely váží i přes 5 kilogramů. Takový svatební dárek je na celé dekády! Skleněná váza je neuvěřitelně praktická a a najde bohaté využití v nové domácnosti svatebčanů. A když nedopatřením nespadne z poličky nebo ze stolu, může manžely provázet klidně po celou dobu jejich společného soužití. Nebojte se jim tento fakt zmínit ve svatebním přání. :)

Trochu tenčí, ale stejně krásné

> Prozkoumat

Modrá, béžová a čirá skleněná váza na květiny Mucha Reverie 120 mm

Pokud by robustní vysoká váza nebyla to pravé ořechové, i tenčí vázička splní účel. V nabídce českých sklářů naleznete jak čiré, tak i malované a barevné moderní skleněné vázičky od firmy Crystalex z Nového Boru. Tyto modely odráží významná díla předních českých umělců a budou skvělé zpestření pro novou domácnost novomanželů.

Domácnost bude potřebovat vybavit

> Prozkoumat

Skleněná konvice na čaj Simax Saturn při nalévání čaje a skleněné hrnky Simax Saturn

Nebo na to jděte prakticky. Mezi produkty z českého skla naleznete pestrou paletu výrobků z varného skla Simax ze středočeské Sázavy, které se hodí nejen v kuchyni, ale při běžném užívání doma na různé druhy nápojů. Můžete například zvolit elegantní hrníčky pro dva, přidat k nim tradiční skleněnou konvici a vytvořit tak elegantní čajový set.

Dárky na svatbu, které mohou svatebčané využít rovnou

> Prozkoumat

Ateliér Žampach skleněná štamprle na slivovici trnková dárkové balení

A nakonec pojďme zmínit ten nejmenší, ovšem možná nejkouzelnější svatební dárek. Nejmenší je však myšleno pouze fyzickými rozměry. Dárkové balení panáků na slivovici udělá jistě radost novomanželům nejen na Moravě. A pokud by lidové motivy na panácích nebyly to pravé, prozkoumejte větší sklenice s ručně pískovanými motivy přírody, které najdou široké využití.