Jarní dekorace do bytu

Jaro je období radosti, ptačího zpěvu a živých barev. Prozkoumejte jarní dekorace do bytu z poctivého českého skla, které vnesou do vašeho domova závan prvního teplého jarního vánku. Stejně jako se fantazii meze nekladou v českých sklárnách, nemusíte se omezovat ani při tvorbě vašich vlastních jarních dekorací. Pojďme se společně podívat, jaké sklářské výrobky mohou nejen zkrášlit váš byt nebo dům, ale také být praktickými pomocníky pro různé činnosti.

> VYSOKÉ VÁZY NA KVĚTINY

> 3D PRINT VÁZY

> TENKÉ DEKORATIVNÍ VÁZY

Vysoké vázy na květiny jako základ

Květiny k jaru neodmyslitelně patří. A jistě se vám bude hodit po ruce mít vysokou skleněnou vázu, která skvěle poslouží jak na jarní dekorace, tak i např. při přesazování a pro další práce. Pokud byste rádi umístili větší jarní dekoraci doprostřed jídelního stolu nebo na polici, prozkoumejte silnostěnné skleněné vázy, jejichž některé modely váží i přes 5 kg. V případě, že budete chtít vázu využívat spíše příležitostně, tenkostěnná skleněná váza s výškou 30 cm se vám bude skvěle hodit. :)

Zelená skleněná váza na květiny Crystalex Herbs před bílou zdí
Fialová, modrá a žlutá skleněná váza na květiny Crystalex Rainbow Fresh 240 mm

Jarní dekorace do bytu i na zahradu

Skleněná váza však může být skvělou jarní dekorací sama o sobě. Nemusíte si lámat hlavu, které jarní květiny do vázy vhodně nakombinovat. Stačí vybrat skleněnou vázu s veselými malovanými motivy nebo zbarvenou pestrobarevným gradientem. Prozkoumejte například moderní nové edice české značky Crystalex, z nichž se mnohé modely opírají o významná díla předních českých umělců.

Zelené skleněné vázy na květiny Crystalex Herons
Zelená, modra a růžová skleněná váza na květiny Crystalex Caribbean Dream

Ale nemusí to být jen o skle...

Český design, to není pochopitelně jen sklo. Prozkoumejte například také unikátní 3D tištěné vázy se skleněnou zkumavkou uvnitř, které si můžete pořídit v pestré škále veselých jarních barev a přinést tak do svého domova novou energii. K dispozici je více než 100 kombinací různých tvarů a barevných odstínů.
Červená a fialová designová 3D print váza Martin Žampach s květinami
Červená designová váza 3D print Martin Žampach Spiral