Moderní dekorace na stůl

Že je české sklářství tradičním oborem vůbec neznamená, že nejde s dobou. Naopak! Mezi výrobky českých sklářů se najde pestrá škála moderních dekorací na váš stůl, které mohou vydržet i celé dekády. Jsou vyrobeny z odolné skloviny a díky poctivému řemeslu, které se dědí po generace můžete pořídit moderní dekorace té nejvyšší kvality. Pojďme se společně podívat, jaké moderní dekorace na stůl může momentálně české sklářství nabídnout...

Skleněná mísa středem pozornosti

> Skleněné mísy

Moderní skleněná mísa se bude na stole krásně vyjímat a najde pestrou škálu praktického využití. Může skvěle posloužit na ovoce nebo si do ní můžete nazdobit vlastní dekorace podle sezóny. Prozkoumejte tenkostěnné i silnostěnné skleněné mísy od velkých i menších skláren. Vybrat si můžete mezi čirými, ale i barevnými nebo zdobenými.

Modrá skleněná váza na květiny Mucha Moon 240 mm a vystavená skleněná mísa

Moderní dekorace na stůl, které nejsou tak úplně ze skla

Ale můžete si je nakombinovat podle libosti v barvách, které se vám líbí. Unikátní 3D tištěné moderní vázy jsou nádhernou ukázkou moderního českého designu. Za jejich vzhledem stojí renomovaný designér Martin Žampach, který vytvořil hned několik edic originálních váziček, ze kterých nespustíte oči. Mezi různými tvary a barvami naleznete až 100 různých kombinací. Uvnitř každé polymerové vázy je skleněná zkumavka, díky které můžete do vázy umístit menší květiny.

Není nad klasiku

Ale vraťme se čistě ke sklu, i když u dekorativních váz zůstaneme. Prozkoumejte tenkostněnné elegantní moderní vázy, mezi kterými si můžete vybrat bezbarvé nebo barevné zdobené. Na výběr je celý pestrá škála různých tvarů a rozměrů. Některé vázy jsou skvělá moderní dekorace na stůl samy o sobě. Prozkoumejte jednotlivé modely a přesvědčte se, že české sklářství jde stále s dobou. :)
Růžová, zelená a oranžová skleněná váza na květiny Crystalex Rainbow Fresh 240 mm
Zelená, modra a růžová skleněná váza na květiny Crystalex Caribbean Dream
Čirá, béžová a modrá skleněná váza na květiny Mucha Reverie 120 mm
Bílá skleněná váza na květiny Crystalex Herbs před bílou zdí