Zimní dekorace

Když se za okny třpytí zmrzlý sníh a hučí nezkrotná vánice, není nad to přenést kousek zimní atmosféry i k sobě domů. Prozkoumejte pečlivě zpracované dekorace od českých sklářů, které rázem udělají z vašeho domova útulné prostředí, ve kterém se budete cítit jako ve vánoční pohádce. Vánoční svícny a závěsné ozdoby nejsou to jediné, čím si můžete zimní období zpestřit.

> SKLENĚNÉ SVÍCNY

> FIGURKY ANDĚLŮ

> SKLENĚNÉ MÍSY

Skleněná andělská křídla dekorace modrá

Hořící krb a k tomu plápolající svíčka. Nalaďte tu správnou zimní notu

Plameny ohně k zimní atmosféře neodmyslitelně patří. A co teprve, když se spojí oheň a led! Prozkoumejte unikátní zimní svícny s imitací ledu, které jsou dělané tak akorát na čajové svíčky. Jelikož má většina z nich místo pro 4 svíčky, můžete je rovněž použít jako adventní svícen. Stejně tak ale mohou zdobit váš interiér po celý rok. Stačí si jen vybrat tu správnou barvu a tvar.

Andělsky krásné zimní dekorace

Když se řekne zimní dekorace, většině z nás automaticky přijde na mysl figurka anděla nebo andělská křídla. Ani v této oblasti však čeští skláři nezaháleli. Prozkoumejte andělské zimní dekorace, mezi kterými najdete jak velká závěsná andělská křídla na zeď, tak i menší figurky. Za zmínku rovněž stojí figurky andělů na poličku nebo na stůl, která se mohou rázem proměnit na svícen na čajovou svíčku.

Skleněná andělská křídla dekorace žlutá
Skleněný anděl svícny na čajovou svíčku
Andělé však nejsou to jediné, co může poletovat nad vaším vánočním stromkem. Průhledné skleněné hvězdy rovněž navodí tu správnou zimní atmosféru a s andělskými svícny a dalšími dekoracemi budou skvěle ladit.
Skleněná závěsná dekorace Hvězdy

Dejte prostor své vlastní fantazii

Na Vánoce se však fantazii meze nekladou a při tvorbě vánočních dekorací už vůbec ne. Využijte jednu ze skleněných mís nebo váz jako ideální formu pro tvorbu zimní dekorace z větviček, šišek, sušeného ovoce a dalšího materiálu. Skleněné pekáče z varného skla Simax jsou rovněž skvělé na pouštění vánočních lodiček.
Béžová, čirá a modrá skleněná váza na květiny Mucha Reverie 120 mm