Moderní dekorace

České sklářství je tradiční, ale rozhodně není old school! Mezi výrobky českých sklářů a dalších umělců najdete celou škálu moderních výrobků a samozřejmě i unikátní moderní dekorace, které ukrývají zajímavé příběhy. Pojďme společně prozkoumat, jaké nádherné kousky mohou zkrášlit váš moderní interiér.

Ale než se dostaneme ke sklu...

... ukažme si unikátní moderní dekorace, které sklízí nebývalí úspěch. Řeč je o moderních 3D tištěných vázách od renomovaného designéra Martina Žampacha, které upoutají pozornost na první pohled. Můžete si mezi nimi vybrat až přes 100 různých tvarů a barevných kombinací, které můžete sladit s barvami ve vašem interiéru. Ať už potřebujete do svého domova dostat živé pestré barvy nebo naopak chcete, aby vázy tolik nerušily klidný charakter vašeho interiéru, prozkoumejte různé edice a jejich barevné kombinace.

> Prozkoumat 3D tištěné vázy

Červená a fialová designová 3D print váza Martin Žampach s květinami

Moderní dekorace ze skla

České sklárny nabízí celou škálu moderních váz. Od tenkostěnných až po robustní silnostěnné vážící i pět kilogramů. Mezi produkty českých sklářů rovněž naleznete různé tvary, bezbarvé i pestrobarevné kusy. Prozkoumejte rovněž originální moderní dekorace, které v sobě kombinují moderní minimalistické tvary s tradičními ornamenty a s ornamenty odrážející českou kulturu.
Béžová, čirá a modrá skleněná váza na květiny Mucha Reverie 120 mm
Zelená, modra a růžová skleněná váza na květiny Crystalex Caribbean Dream

Skleněné mísy

A když se budeme držet více při zemi, kromě váz v našem e-shopu také naleznete moderní skleněné mísy, které najdou pestrou škálu využití, ať už na ovoce nebo do nich můžete vytvořit originální sezónní dekorace. Vázy i mísy jsou vyrobeny s poctivé skloviny a nenajdete na nich žádné základní vady jako např. pokřivení, půlící rýhy a další.
Modrá skleněná váza na květiny Mucha Moon 240 mm a vystavená skleněná mísa