Drobné dárky pro svatební hosty

Hledáte, čím drobným byste překvapili svatebčany? Měli bychom něco, co je praktické, elegantní a vydrží velice dlouho. Tedy, pokud někdo danou věc nepustí omylem z ruky. A to se může stát... Řeč je o ručně pískovaných panácích z moravského rodinného ateliéru. A komu by náhodou panáky nestačily, rádi mu přiblížíme i o kapku větší whiskovky nebo velké sklenice na vodu.

> SKLENĚNÉ PANÁKY

> SKLENĚNÉ WHISKOVKY

Nejen na moravskou svatbu

Ateliér Žampach skleněné štamprle na slivovici trnkové dárková sada

Panáky jsou pískovány ručně v moravském ateliéru a jako drobné dárky pro svatební hosty se skvěle hodí. Mezi vzory najdete jak tradiční lidové a moravské motivy, tak i motivy švestky. K dispozici je větší balení po šesti kusech nebo můžete nakombinovat několik menších krabiček po dvou kusech.

Drobné dárky pro svatební hosty v dárkové krabičce

Sklenice na whisky ručně zdobené Ateliér Žampach dárkové balení

Výhodou je, že ať už se jedná o zdobené panáky nebo whiskovky, všechny jsou baleny v elegantní minimalistické dárkové krabičce, kterou už stačí jen doplnit mašlí, přáním nebo předat jen tak. Whiskovky naopak nabízí originální motivy přírody inspirované například travinami nebo lučním kvítím.

Poctivá ruční práce

Skleněná štamprle Ateliér Žampach s ľudovými motivy

Každá sklenka nebo panák je zdobený ručně a každému kusu je věnována maximální pozornost. Po přejetí prstem přes vzor můžete cítit jemnou strukturu vypáskovaného motivu. Základem každého panáku i whiskovky je poctivá sklovina z předních českých skláren. Prozkoumejte, které vzory by se na chystanou svatbu hodily nejvíce.