Letní dekorace

Léto je plné radosti, energie, zářivých barev a zážitků. Přizpůsobte mu i dekorace ve vašem bytě a pořiďte si originální letní dekorace z kvalitního českého skla! Způsobů, jak oživit svůj interiér a vnést do svého domova originální osobitý ráz je celá řada. Prozkoumejte kvalitní barevné české vázy, mísy, ale rovněž se nebojte dát prostor své fantazii a popřemýšlejte, jestli by některá ze skleněných karaf také nebyla skvělou letní dekorací. Pojďme se podívat, jaké zajímavé kousky je možné v produkci českých sklářů najít.

> TENKÉ ELEGANTNÍ VÁZY

> SILNÉ TĚŽKÉ VÁZY

> 3D TIŠTĚNÉ VÁZY

Moderní letní dekorace, které nemají období

Ještě, než podrobně prozkoumáme skleněné vázy, pojďme si přiblížit unikátní dekorace, které se sklem souvisí jen trochu, ovšem pozornost upoutají možná ještě mnohem více. Řeč je o unikátních 3d tištěných vázách, které mají uvnitř skleněnou zkumavku a které disponují pestrou paletou různých letních barev. Tuto letní dekoraci můžete samozřejmě využít na květiny, ale je také skvělou ozdobou sama o o sobě. Vyberte si z více než 100 různých kombinací tvarů a barev 3D tištěných váz o renomovaného českého designéra Martina Žampacha.

Červená designová váza 3D print Martin Žampach Spiral

Jedna váza, miliony možností

Tradiční česká skleněná váza v sobě ukrývá miliony možností letních dekorací, které v ní můžete vytvořit. Ať už vázy využijete na řezané letní květiny nebo luční kvítí, věřte, že váš interiér oživí. V nabídce naleznete buď průhledné tenkostěnné nebo silnostěnné vázy, které dají vyniknout rostlinám uvnitř nebo malované barevné vázy, které naopak poutají pozornost samy na sebe. Prozkoumejte například nové skleněné vázy z české sklárny Crystalex, které odráží významná díla předních českých umělců.
Růžová, zelená a oranžová skleněná váza na květiny Crystalex Rainbow Fresh 240 mm
Zelená, modra a růžová skleněná váza na květiny Crystalex Caribbean Dream

Letní dekorace nebo praktický pomocník při práci?

Mezi sortimentem českých skláren naleznete také praktické skleněné vázy z varného skla Simax, které nejsou jen skvělou dekorací, ale také praktickým pomocníkem například při přesazování květin a dalších činnostech. Výhodou varného skla Simax je jeho vysoká odolnost vůči vysokým teplotám, takže váze vůbec nevadí, když ji umyjete v automatické myčce nebo horkou vodou.
Skleněné vázy Simax Rose s květinami na stole
Skleněné kulaté vázy Simax Globe s červenými a žlutými květinami
Skleněné vázy Simax Rose s květinami na okně