Anděl dekorace

Mysleli jste si, že andělské dekorace jsou vhodné jen na období Vánoc? Figurka anděla nebo andělských křídel vnese do vašeho interiéru lehkost a osobitost. A klidně může zdobit vaší místnost po celý rok! Závěsné dekorace andělů můžete klidně místo vánočního stromečku zavěsit třeba na zeď nebo na zahradu. Pojďme společně prozkoumat, jaké unikátní bytové doplňky s andělskými motivy je možné najít v produkci českých sklářů.

Figurky andělů

> Všechny modely

> Více informací

Skleněný anděl svícny na čajovou svíčku

Mezi vůbec nejoblíbenější dekorace s motivy andělů patří figurky. Česká sklárna ze Smiřic u Hradce Králové vyrábí unikátní Anděl dekorace, které mohou sloužit jako figurka, ale také jako svícen na čajovou svíčku. V jejich portfoliu naleznete celou škálu pestrých barev, a to jak modely, kdy je tělo anděla barevné celé nebo jen s lehkým gradientem přecházejícím do bílé barvy.

Andělská křídla

> Všechny modely

> Více informací

Skleněná andělská křídla dekorace žlutá

Figurky andělů nejsou ale jediné andělské dekorace, které ve vašem bytě mohou upoutat pozornost. Prozkoumejte například velká skleněná andělská křídla, která jsou k dispozici buď se žlutým nebo modrým podtónem. Skvěle se budou vyjímat na dveřích nebo na zdi. I v jejich případě platí, že mohou krásně vyzdobit váš interiér po celý rok, nejen o Vánocích.

Závěsný anděl na stromeček

> Všechny modely

> Více informací

Závěsná dekorace skleněný anděl růžový

A teď se zase k figurkám andělů na chvíli vraťme. Ovšem ne těm, které si můžete vystavit na poličku, ale těm závěsným. Závěsný anděl dekorace se hodí nejen na vánoční stromeček, ale je také skvělou ozdobou do pergoly nebo do chodby. Dekorace je vyrobena z několika spojených kusů skla s vysokým podílem ruční práce. Opět k dostání v několika barevných variantách.

Anděl dekorace do bytu

> Prozkoumat

Skleněná andělská křídla dekorace modrá

Originální Anděl dekorace se budou skvěle vyjímat i v domě i v bytě. Prozkoumejte, jakými skleněnými andělíčky můžete zkrášlit svůj městský byt a s jakými dalšími dekoracemi je můžete nakombinovat. Anděl není ten jediný motiv, kterým se mohou čeští skláři pochlubit. Prozkoumejte náš e-shop a vybavte svou domácnost kvalitním českým sklem!