Sada hrníčků

Elegantní a poctivě zpracovaná sada hrníčků dodá šmrnc každému interiéru. Ať už hledáte hrníčky na chalupu nebo moderního bytu, prozkoumejte originální sady z českého varného skla. Každá sada hrníčků obsahuje dva kusy a vybrané edice nabízí i stejnojmennou skleněnou konvici, díky které si můžete vytvořit elegantní čajový set.

Všechny modely: SKLENĚNÉ HRNKY A SKLENICE

Skleněná konvice na čaj Simax Saturn a skleněné hrnky Simax Saturn na tácu

Sada hrníčků s nevídanou odolností

České varné sklo Simax se vyznačuje odolností, která napříč českým sklářstvím nemá obdoby. Nejenže bez problému zvládne automatickou myčku, mikrovlnku nebo dokonce troubu. Samozřejmostí je i fakt, že hrníčky jsou odolné vůči horkému čaji nebo kávě. Ze skloviny Simax se běžné vyrábí laboratorní sklo odolné vůči kyselinám. Dále pak skleněné pekáče, zapékací mísy nebo čajové konvice. Ze stejně kvalitní skloviny pak Simax produkuje i sklenice a skleněné hrnky. Můžete si tak být jistí, že české varné sklo vydrží víc, než byste od něj čekali.

Dvoustěnné sklenice Simax Dual všechny velikosti

Moderní i tradiční skleněné hrnky

V sortimentu českých sklářů naleznete pestrou škálu tvarů a druhů. Mezi vybranými hrnky jsou elegantní hrníčky s podšálkem. Dále mezi nimi pak najdete praktické dvoustěnné hrnky a dokonce i termo hrnky na kávu s gumovým víčkem. Pokud byste chtěli eleganci svého sklářského vybavení vyladit do posledního detailu, prozkoumejte skleněné hrnky na espresso s podšálkem.

Vytvořte si originální čajový set

K vybraným edicím Simax rovněž nabízí odolné a praktické skleněné čajové konvice. Díky tomu si tak můžete vytvořit elegantní čajový set. K dispozici jsou moderní skleněné konvice s praktickým nerezovým sítkem, ale i tradiční konvičky s trubcovou nálevkou, které nemají obdoby. Prozkoumejte produkci českých sklářů, která sada hrníčků do vašeho interiéru padne nejlépe!

Skleněné hrnky na čaj Simax Look orosené