Skleněná konvice na čaj Simax Saturn a konvice Simax From

Kvalitní české sklo

Skleněné konvice na čaj

Prozkoumejte vyhlášené skleněné konvice na čaj. České varné sklo SIMAX si díky jeho vlastnostem získalo světový věhlas a oblibu mnohých z vás. Právem!

Skleněné konvice na čaj
Praktické skleněné láhve na vodu

Vyberte si odolné a elegantní skleněné láhve na vodu, které bez problému zvládnou i vroucí čaj nebo kávu. Každá skleněná láhev je vyrobena z odolného českého varného skla SIMAX.

Skleněná konvice na čaj Simax From a sklenice Simax Lyra

Poctivě zpracované

Sklenice, které si zamilujete

Poctivě zpracované sklenice na vodu, čaj, kávu a další nápoje budou nejen praktickým, ale hlavně skvělým estetickým doplňkem vašeho interiéru. Prozkoumejte, jaké nádherné sklenice české sklářství nabízí!

Sklenice
Skleněné hrnky, které jsou hodně hot

S víčkem nebo bez něj, skleněné hrnky z varného skla SIMAX si získají vaší oblibu velmi brzy. Prozkoumejte skleněné termo hrnky i elegantní hrnky do sady ke skleněným konvicím.

Skleněná karafa Simax Bastia 0,5 l a 1 l s korkem vedle sebe

Na vodu, víno i na čaj

Skleněné karafy

Odolné tak, jak byste je nečekali. Vybrané skleněné karafy z naší nabídky nemají problém ani s horkými nápoji a využijete je tak po celý rok. Ať už si u vás skleněné karafy najdou uplatnění na víno nebo víno svařené, věřte, že budou v zápřahu poměrně často.

Skleněné karafy
Skleněné džbány tradiční i moderní

Hledáte kvalitní skleněné džbány na vodu nebo na čaj? U nás najdete ručně vyráběné skleněné džbány i odolné skleněné džbány z varného skla!

Skleněná brčka Simax a sklenice Simax Karina s letním drinkem

Ta neprokousnete

Odolná česká skleněná brčka

Pořiďte si kvalitní skleněná brčka z českého varného skla SIMAX. Hliníková brčka zanechávají pachuť, papírová se rozpouští a plastová budou v oceánu ještě pěkných pár let - skleněná brčka jsou nejlepší volbou!

Skleněná brčka