Podzimní dekorace do bytu

Podzim nemusí být pochmurný, šedivý a deštivý. Vykouzlete si útulný interiér a proměňte podzimní atmosféru v útulnou pohodu plnou inspirace a potěšení. Ať už se vydáte cestou, že do svého interiéru vnesete živé barvy nebo naopak budete chtít pomocí doplňků navodit poklidný ráz, mezi výrobky od českých sklářů se najde celá řada podzimních dekorací do bytu, které si zamilujete.

> SKLENĚNÉ SVÍCNY

> 3D TIŠTĚNÉ VÁZY

> SKLENĚNÉ VÁZY

Podzimní dekorace do bytu na rozveselení

Nejdříve je potřeba si říci, co od podzimních dekorací vlastně chceme. Pokud šedá obloha za okny není úplně pro vás, doporučujeme do interiéru přidat několik pestrobarevných váz, které rázem pochmurnou atmosféru rozeženou. Vybrat si můžete například z moderních váz českých skláren Crystalex, mezi kterými najdete skleněné vázy v pastelových barvách nebo originální vázy opírající se o významná díla předních českých umělců. Sáhnout ale také můžete po unikátních 3D tištěných vázách renomovaného designéra Martina Žampacha, mezi kterými najdete celou paletu pestrých barech.

Béžová a oranžová skleněná váza na květiny Mucha Reverie 240 mm

Podtrhněte pohodu podzimní atmosféry

A u 3D tištěných váz ještě zůstaňme. Není totiž vždy nutné jít proti proudu a nořit svůj interiér do pestrých barev, které rozeženou šedou oblohu. Podzimní počasí navozuje klid a pohodu. Můžete jí podtrhnout poklidnými nevýraznými barvami jako například černou, šedou nebo odstíny hnědé a zelené.

Černá skleněná váza na květiny Crystalex Herbs před bílou zdí
3D print designové vázy bílá a khaki

Podpořte podzimní atmosféru kouzlem ohně

Není nad to zapálit při podzimním večeru první svíčku a tento rituál držet až do mrazivých zimních večerů. Prozkoumejte originální skleněné svícny z české rodinné sklárny, které jsou jako dělané na čajové svíčky. V sortimentu naleznete například svícny s imitací ledu nebo svícny z tmavého skla, které dokonale ladí se dřevem a ponoří váš domov do klidu a pohody.

Skleněný svícen na čajovou svíčku vysoký šedý
Skleněný svícen na čajové svíčky s imitací ledu čirý