Sezónní dekorace

Z poctivého české skla najdete dekorace do bytu pro každé roční období. Ať už chcete na jaře přichystat dekorace z květin plné života do jedné ze skleněných váz nebo naopak vytvořit vánoční dekoraci z větví, šišek a sušeného ovoce do skleněné mísy, věřte že mezi sortimentem českých sklářů nebudete chvílemi vědět, po kterém kousku sáhnout. Prozkoumejte sezónní dekorace z kvalitního českého skla!

Jarní dekorace

> Prozkoumat

Zelená skleněná váza na květiny Crystalex Herbs před bílou zdí

Nechte jaro rozkvést i u vás doma díky barevným a veselým vázám. Jsou skvělé na aranžování květin, ale zaujmou i samy o sobě. Ať už hledáte průhledné skleněné vázy, které podtrhnou krásu květiny nebo se poohlížíte po veselé barevné dekoraci, české sklo je to pravé!

Letní dekorace

> Prozkoumat

Červená a fialová designová 3D print váza Martin Žampach s květinami

Jaro není jediné období, ve kterém mohou květiny oživit váš interiér. Vybrané skleněné vázy můžete kromě vašeho domova využít také na zahradě a to nejen pro dekorační, ale také pro praktické účely. A pokud by vám sklo jako materiál nestačilo, mrkněte na unikátní české 3D tištěné vázy z polymeru.

Podzimní dekorace

> Prozkoumat

Zelené skleněné vázy na květiny Crystalex Herons

Podzim je období klidu a pohody. Může být ale také pochmurný, šedý a smutný. My víme, jaké dekorace do vašeho domova přidat, aby se z vašich podzimních večerů doma staly chvilky, které si opravdu užijete!

Zimní dekorace

> Prozkoumat

Skleněný anděl svícny na čajovou svíčku

Zapalte svíčku v jednom z unikátních svícnů s imitací ledu na čajové svíčky nebo proměňte skleněnou figurku anděla na svítivou dekoraci, ve které plápolá oheň. České skleněné dekorace vám pomohou navodit tu správnou zimní atmosféru nejen o Vánocích!