Skleněná láhev slivovice při nalévání do štamprle

Přímo z moravy

Ručně zdobené skleněné štamprle na slivovici

Pořiďte si ručně pískované skleněné štamprle na slivovici s originálními lidovými a slováckými motivy. Každá skleněná štamprle na slivovici je ručně pískovaná v rodinném moravském ateliéru.

Skleněné štamprle na slivovici
Už jste vyzkoušeli skleněné pijačky?

To bude teprve zábava! Pokud hledáte skleněné štamprle na slivovici, které nemají obdoby, vyzkoušejte originální ručně zdobené skleněné pijačky, se kterými je každá veselka jedna radost!

Sklenice na whisky ručně zdobené Ateliér Žampach

Ručně zdobené

Skleněné whiskovky

Rádi byste svůj bar obohatili o luxusní skleněné whiskovy? V naší nabídce naleznete originální skleněné whiskovy, které nezapřou svůj český původ a každá sklenice na whisky je poctivě ručně pískovaná.

Whiskovky
Ručně pískované sklenice na vodu

Všechny luxusní zdobené sklářské produkty se nemusí točit jen kolem alkoholu. V naší nabídce naleznete také originální ručně zdobené sklenice na vodu. Všechny sklenice na vodu s unikátními motivy jsou baleny v elegantním dárkovém balení.

Ručně zdobená skleněná váza na květiny Ateliér Žampach

Nepřehlédnutelné

Vysoké skleněné vázy na květiny

Nechte rozkvést květiny i na těle vázy! Ručně zdobené vysoké skleněné vázy se mnohými květinami inspirovaly a díky tomu v naší nabídce naleznete originální a poctivé skleněné vázy na květiny s motivy přírody.

Skleněné vázy na květiny
Zdobené skleněné mísy

Budou se krásně vyjímat na poličce i na stole. Unikátní ručně zdobené skleněné mísy se hodí nejen na ovoce.