Dekorativní svícny

Dekorativní svícny dokáží zpříjemnit podzimní a zimní večery a díky plamenu ohně vytvořit útulnou atmosféru. Přidejte do toho hořící krb a jste rázem jako v zimní pohádce. Prozkoumejte originální skleněné dekorativní svícny z produkce českých sklářů, mezi kterými najdete různé modely svícnů např. s imitací ledu a dokonce i různých velikostí - od samostatných kalíšků až po velké svícny na 4 svíčky.

> VŠECHNY MODELY

Skleněný svícen na čajové svíčky čirý

Led, který jen tak neroztaje

Můžete je použít jako adventní svícny, ale klidně mohou vaší poličku zdobit po celý rok. Originální svícny na 4 čajové svíčky z rodinné sklárny ze Smiřic u Hradce Králové jsou vyráběny s vysokým podílem ruční práce a každému kusu je věnována maximální pozornost. Řada z nich imituje zmrzlý led v různých barvách, který se do zimního počasí náramně hodí.

Dekorativní svícny jako figurka anděla

Skleněný anděl svícny na čajovou svíčku

Nechte u vás doma anděly zazářit! Zejména na Vánoce si můžete svůj domov oživit pestrobarevnými figurkami andělů, které jsou velikostí přesně dělané na jednu čajovou svíčku. Ze skleněného anděla se tak rázem stane originální vánoční svícen, který navodí tu správnou atmosféru.

Kalíšky na jaro i na Vánoce

Vánoční skleněný svícen na čajovou svíčku malovaný

Buď s veselými jarními květinami plné barev nebo přikryté sněhem. Ručně zdobené kalíšky od Marcely Andělové nejsou žádnou sériově vyráběnou dekorací z obchodního domu, ale poctivý sklářský výtvor, který se díky ručnímu zdobení kus od kusu liší. Prozkoumejte, jaký motiv a na jaké roční období nejvíce zaujme vás.