Originální půllitry

Hledáte originální půllitry, které jsou praktické, zaujmou a vydrží? Prozkoumejte dvoustěnné sklenice na pivo z českého varného skla Simax, které byly navrženy nejen na pivo, ale k univerzálnímu užití po celý rok. Díky tomu, že jsou půllitry vyrobeny z varného skla, bez problému snesou horké nápoje, např. čaj nebo kávu a problém jim nedělá ani mikrovlnka nebo automatická myčka.

Všechny modely: SKLENĚNÉ PŮLLITRY NA PIVO

Skleněný pivní půllitr bez ucha na stole

Originální půllitry s dvojitou stěnou

Díky tomu, že jsou sklenice dvoustěnné, skvěle drží teplotu nápoje uvnitř a naopak v ruce necítíte chlad nebo žár. I když jsou dvoustěnné sklenice na trhu už relativně běžné, málo však najdete sklenky s dvojitou stěnou, které by měly horní okraj jednostěnný. Jedná se o unikátnost českého výrobce Simax.

Skleněný půllitr Simax s uchem v ruce

Pivní sklenice? Klidně je využijete i v zimě na čaj

Díky tomu, že jsou skleněné půllitry vyrobeny z varného skla Simax, bez problému vydrží čaj, svařák nebo kávu. Pokud se tedy tyto české sklenice na pivo zabydlí ve vaší domácnosti, buďte si jistí, že najdou pestrou škálu využití po celý rok všemi členy rodiny.

Skleněné pivní půllitry Simax s uchem a bez ucha na dřevěném zahradním stole

Nemůžete se rozhodnout, jestli chcete půllitry s uchem nebo bez ucha?

České sklárny Simax nabízí buď vysoké skleněné půllitry bez ucha v sadě po dvou kusech nebo skleněný půllitr s uchem v samostatném balení. Je jen na vás, jakému vzhledu dáte přednost. Sklovinou se však žádný z těchto půllitrů neliší a můžete si být jistí, že kterýkoli z nich bude poctivým pracantem, který se rozhodně nudit nebude! Na zdraví!

Dvoustěnné skleněné půllitry s uchem Simax s pivem