Bezva dárky

Inspirace na bezva dárky není nikdy dost. A české sklo je vůbec ten nejvděčnější dárek ze všech. Je praktické, kvalitní, originální a osobité. Stačí jen trefit ten správný vkus a určit si, pro jakou příležitost dárek hledáte. Můžete si vybrat mezi praktickým odolným sklem do domácnosti pro vaše rodinné příslušníky, elegantními vázičkami, které najdou využití po celý rok nebo luxusními dary, jako jsou například robustní silnostěnné vázy nebo balení ručně pískovaných štamprlí. Prozkoumejte, jaké bezva dárky z českého skla můžete svým blízkým pořídit.

Červená designová 3D print váza Martin Žampach v dárkovém balení

Do domácnosti

> Prozkoumat

Skleněná konvice na čaj Simax Saturn a konvice Simax From

Když je řeč o užitkovém sklu pro domácnost, suverénně mu mezi českými producenty kraluje značka Simax. Díky dlouholeté tradici a patentované technologii produkují sázavské sklárny varné sklo vysoké kvality a díky své odolnosti najde uplatnění nejen při práci v kuchyni, ale také při servírování nápojů a jídla. Prozkoumejte praktické dárky do kuchyně - pestrý sortiment varného skla Simax od pekáčů a zapékacích forem přes praktické dózy až po sklenice nebo misky. Určitě bude některý z těchto praktických výrobků bezvadným dárkem pro vaše blízké.

K narozeninám

> Prozkoumat

Dvoustěnné skleněné půllitry s uchem Simax s pivem

Chcete k narozeninám obdarovat rozené pivaře, milovníky slivovice nebo naopak svojí maminku, sestru nebo babičku? Kvalitní české sklo hodí jako narozeninový dárek pro každého. Jde jen o to trefit se do vkusu. Prozkoumejte originální narozeninové dárky od praktického vybavení domácnosti až po vkusné designové dekorace. S cenovou hladinou si rovněž nemusíte lámat hlavu. U nás najdete poctivé sklářské výrobky už od pár stovek až po ty opravdu luxusní, které budou časem na hodnotě dokonce získávat!

Na svatbu

> Prozkoumat

Sklenice na whisky ručně zdobené Ateliér Žampach dárkové balení

Věnujte novomanželům do nové domácnosti něco pěkného a praktického. Líbit by se jim mohla originální křišťálová váza nebo je překvapte sadou ručně pískovaných sklenic, které jim vydrží i pro příští generaci. Můžete se také vydat ryze praktickou cestou a přichystat jim balíček skleněných nádob do kuchyně, které v budoucnu bude hojně využívat celá rodina!