Originální hrnky na čaj

Hledáte originální hrnky na čaj, které jsou praktické a zároveň vydrží? Prozkoumejte skleněné hrnky z českého varného skla Simax, které se pyšní vysokou odolností, a to nejen vůči horkým nápojům, ale také při běžném užívání. Skleněné hrníčky nemají nejmenší problém s automatickou myčkou, mikrovlnkou a teoreticky dokonce ani troubou. :)

Všechny modely: SKLENĚNÉ HRNKY NA ČAJ A KÁVU

Skleněný hrnek Simax Twin s kávou při nalévání smetany

Čím je varné sklo Simax tak odlišné?

Tím, že vydrží! A ještě k tomu zaujme. Varné sklo Simax ze středočeské Sázavy se opírá o více než 180 letou tradici a v naší zemi nemá obdoby. Díky tomu, že Simax produkuje kromě laboratorního skla také skleněné pekáče, pečící formy nebo konvice, přenesl stejnou kvalitu skloviny také do sklenic a skleněných hrnků. 
Dvoustěnné sklenice Simax Dual všechny modely

Dvoustěnné čajové skleněné hrnky i čajové sety

V nabídce Simaxu naleznete jednoduché jednostěnné skleněné hrnky, ale i dvoustěnné hrnky s uchem nebo bez ucha, které skvěle drží teplotu a pokud je chytnete celou dlaní, tak vás nepálí. K vybraným edicím hrnků na čaj pak Simax vyrábí i stejnojmenné skleněné konvice, díky kterým si můžete vytvořit báječný čajový set.
Čajová skleněná konvice Simax Saturn a skleněné hrnky Simax Saturn s čajem

Originální hrnky na čaj a kávu s sebou

Dalším naprosto unikátním druhem hrnků jsou skleněné termo hrnky s dvojitou stěnou a gumovým víčkem, které jsou skvělou náhradou plastových a papírových kelímků. Můžete tak díky nim ušetřit tuny odpadu a zamilujete si je, jak doma, tak při práci na zahradě nebo v kanceláři, pokud musíte kvůli poradám přecházet z místnosti do místnosti.
Dvoustěnný skleněný termo hrnek Simax To Go s kávou na kuchyňské lince

Prozkoumejte také malé skleněné hrnky na espresso

Hrnky na čaj není to jediné, v čem české sklo vyniká. Prozkoumejte také malé, ale elegantní a praktické skleněné hrnky na espresso, které jsou v balení s podšálkem.
Skleněný hrnek na espresso Simax Piccolo 0,1 l s kávou