Hrníčky pro dva

Hledáte originální a praktické hrníčky pro dva? Prozkoumejte kvalitní a elegantní skleněné hrnky z českého varného skla Simax! Najdete mezi nimi jednostěnné i dvoustěnné hrníčky, které se pyšní nevídanou odolností. Díky tomu, že jsou hrnečky vyrobeny z varného skla, bez problému zvládnou horký čaj nebo kávu a nemají problém ani s automatickou myčkou, mikrovlnkou a teoreticky ani troubou. :)

Všechny modely: SKLENĚNÉ HRNÍČKY

Skleněná konvice na čaj Simax Saturn a skleněné hrnky Simax Saturn na tácu

Ve dvou se to lépe táhne

Většina sklenic a hrníčků z varného skla Simax je balena po dvou. Pokud tedy chcete sadu, kde se nachází hrníčky pro dva, české sklo je jasnou volbou. V nabídce naleznete hrníčky s podšálkem, dvoustěnné hrnky, které nepálí, když je vezmete do ruky celou dlaní nebo velké objemné hrnky na velký čaj.

Dvoustěnné sklenice Simax Dual všechny velikosti

Dva hrníčky + konvice = perfektní čajový set

Přihoďte k vybraným edicím hrníčků ještě skleněnou konvici a vytvořte si originální čajový set. Sestavit můžete buď moderní minimalistický nebo tradiční set s konvicí s trubcovou nálevkou.

Skleněné hrnky prvotřídní kvality

Varné sklo Simax se vyznačuje bohatou tradicí, která trvá více než 180 let. Díky unikátní technologii produkují sázavské sklárny laboratorní sklo, pečící formy a pekáče, které vyznačují nebývalou odolností. Stejnou technologii Simax využívá i k výrobě sklenic a hrníčků. Můžete si tak být jistí, že vaše hrníčky nebudou mít s horkým čajem a kávou nejmenší problém!
Skleněné hrnky na čaj Simax Look orosené