Anděl dekorace do bytu

Andělské dekorace patří mezi jedny z vůbec nejoblíbenějších dekorací na vánoční svátky. Kdo ale říká, že vaše dekorace do bytu ve tvaru anděla najde využití jen na Vánoce? Vybrané z nich mohou zkrášlovat váš byt po celý rok a můžete je umístit na poličku, na zeď, na stůl nebo v nich zapálit svíčku. Pojďme společně prozkoumat dekorace do bytu Anděl, které jsou vyráběny s vysokým podílem ruční práce ve sklárně ve Smiřicích u Hradce Králové.

Skleněná andělská křídla dekorace modrá

I anděl může být skvělá dekorace do bytu

Skleněný anděl svícny na čajovou svíčku
Pokud zkrášlujete svůj městský byt, anděl může být skvěla dekorace do bytu nejen o Vánocích. Prozkoumejte například figurky andělů, ze kterých se po zapálení čajové svíčky stane překrásný a originální svícen. K dispozici jsou v pestrobarevných barvách, které můžete nakombinovat s dalšími bytovými dekoracemi, ať už ze skla nebo z jiných materiálů. Nejedná se však pouze o vánoční ozdobu. Skleněný anděl může zdobit vaší poličku v bytě po celý rok!

Andělská křídla s nadpozemskou krásou

Dekorace na zeď skleněná andělská křídla žlutá
Figurky nejsou ty jediné andělské dekorace, které si čeští skláři připravili. Originální dekorací do bytu s andělským motivem jsou rovněž velká andělská křídla, která jsou k dispozici ve dvou barvách - žluté a modré. Můžete je využít jako závěsnou dekoraci na zeď nebo na dveře. Ovšem pozornost jistě sklidí i položené na poličce nebo jako součást větší vánoční dekorace.

Nakombinujte dekorace do bytu se skleněnými svícny

Skleněný svícen na čajovou svíčku vysoký šedý
Vánoční nebo zimní atmosféru skvěle podtrhnou skleněné svícny. Prozkoumejte svícny na čajové svíčky se zimními motivy a zakomponujte je společně s figurkami andělů a dalšími andělskými motivy. V našem e-shopu najdete svícny jak pro více čajových svíček, tak i kalíšky na jednu svíčku.