Křišťálová váza

Hledáte inspiraci, čím zkrášlit svůj interiér, aby dostal unikátní šmrnc a vy ho tak mohli pozvednout na novou úroveň? Křišťálová váza je jasná volba! A nejlépe ta z českého poctivého skla. V naší nabídce naleznete pouze produkci českých sklářů a skláren s bohatou historií. Vyberte si mezi robustními silnostěnnými vázami nebo tenkými elegantními, které svým minimalistickým stylem naopak nemají ambici vyčnívat.

> SKLENĚNÉ VÁZY S TENKOU STĚNOU

> VYSOKÉ SKLENĚNÉ VÁZY SE SILNOU STĚNOU

Vysoká skleněná váza Crystal Bohemia Yoko 33 cm

Křišťálová váza, která něco váží

Pořiďte si do svého interiéru vysokou skleněnou vázu se silnou stěnou, která se pyšní bezchybným zpracováním a nenajdete na ní žádnou půlící rýhu ani jiný laciný nedodělek. Že se jedná o poctivý sklářský kousek, svědčí i fakt, že hmotnost vybraných modelů se pohybuje kolem 5 kg! Například v sortimentu skláren ze Světlé nad Sázavou najdete moderní skleněné vázy, ale modely, které se opírají o tradiční tvary. Díky příměsi titanu se každá křišťálová váza z produkce Crystal Bohemia pyšní skvělou odolností a nevídaným leskem.
Vysoká skleněná váza Crystal Bohemia Metropolitan 35 cm

Bohatá tradice, poctivé zpracování

Čeští skláři se v případě moderních váz nebály experimentovat. I když některé tvary mohou působit poněkud extravagantně mezi skleněnými vázami naleznete i vysoké vázy na květiny, které se naopak svým stylem nesnaží poutat pozornost na sebe a spíše dají vyniknout květinám, které jsou do nich umístěné. V nabídce naleznete kromě vysokých váz i nižší křišťálové vázy na menší květiny nebo jiné dekorace. Prozkoumejte, která křišťálová váza oživí váš interiér!
Vysoká skleněná váza Crystal Bohemia Eclipse 32 cm