Váza 30 cm

Vysoká skleněná váza na květiny by měla podtrhovat krásu květiny a svým designem ladit s interiérem, do kterého je umístěna. Sklo je skvělý materiál, který se díky své univerzálnosti hodí do mnoha interiéru. Díky poctivé práci českých sklářů je k dispozici celá škála tvarů skleněných váz - od těch tradičních, až po moderní minimalistické. Prozkoumejte originální skleněné vázy a třeba vás nakonec přesvědčíme, že i větší rozměry, než 30 cm, může být pro váš domov ideální.

> SKLENĚNÉ VÁZY S TENKOU STĚNOU

> VYSOKÉ SKLENĚNÉ VÁZY NA KVĚTINY SE SILNOU STĚNOU

Skleněné vázy Simax Rose a karafa Simax Bastia na zahradě

Jakou funkci u vás bude váza s výškou 30 cm plnit?

Nejprve je potřeba položit si otázku, na co všechno vysokou vázu vlastně využijete. Pokud chcete stálou dekoraci, jako např. dominantní vázu na váš jídelní stůl nebo polici v obývacím pokoji, doporučujeme vybrat skleněnou vázu se silnou stěnou, která působí luxusním dojmem a umí upoutat pozornost sama o sobě. Pokud hledáte vázu na příležitostné, zejména rodinné oslavy, váza 30 cm Simax Rose by měla být ta pravá.
Skleněné vázy Simax Rose s květinami na okně

Váza 30 cm - ideální rozměr na dominantní vázu na stůl

Všechny vysoké vázy na květiny se pohybují kolem výšky 30 cm. Květiny však nejsou jedinou dekorací, kterou můžete do vázy umístit. Uplatnění například najde i při tvorbě velikonočních dekorací, kdy do vázy můžete umístit velikonoční kočičky, případně jiné jarní rostliny. Produkce českých skláren se rovněž liší sklovinou, ze které je každá váza vyrobena. Skleněné vázy z produkce Crystal Bohemia jsou vyrobeny ze skloviny s příměsí titanu, která se vyznačuje větší blyštivostí a je více odolná proti poškrábání. Naopak váza 30 cm z varného skla Simax (na fotkách) vydrží automatickou myčku, ale kvůli tenké stěně se může snáze poškrábat než váza silnostěnná. Prozkoumejte, která skleněná váza se bude nejlépe vyjímat u vás doma!

Kulatá skleněná váza Simax Globe a vysoká skleněná váza Simax Drum s velikonočními kočičkami na dřevěném zahradním stole