Slovácké vzory

Tradiční slovácké vzory nesmí chybět na žádné oslavě, výročí ani svatbě! Prozkoumejte unikátní ručně zdobené skleněné panáky z moravského ateliéru, na které jsou slovácké vzory ručně pískované. Všechny štamprle jsou dodávány v elegantní dárkové krabičce a skvěle se tak hodí i jako svatební nebo narozeninový dárek.

Všechny modely: SKLENĚNÉ ŠTAMPRLE NA SLIVOVICI

Ateliér Žampach skleněné štamprle na slivovici slovácké 30 ml

Které slovácké vzory vás zaujaly nejvíce?

Vybrat si můžete z pestré škály různých ornamentů a vybrat si konkrétní slovácké vzory, které vám padly do oka nejvíce. V balení šesti panáků najdete všechny varianty - od každého jednu. V případě menšího balení nám stačí do poznámky k objednávce napsat, jaké konkrétní vzory byste do sady rádi zařadili a my vám balení přizpůsobíme. :)

Skleněné štamprle slovácké Ateliér Žampach dárkové balení

Takový dárek k narozeninám nebo na svatbu zaujme, ne? :)

Štamprle nenajdou uplatnění pouze na vašich vlastních oslavách, ale díky elegantní krabičce a preciznímu zpracování jsou také prvotřídním svatebním dárkem nebo dárkem k narozeninám. A zamilují si je nejen milovníci slivovice. V nabídce totiž naleznete také malé 10 ml panáky, které jsou na slivovici a oslavy jako dělané.

Slovácké vzory, které nevyblednou

Každá skleněná štamprle je pískovaná ručně s největší možnou precizností. Díky tomu, že i samotné skleněné tělo je vyrobeno z prvotřídního skla ve sklárnách s bohatou tradicí, nenajdete na panáku půlící rýhy nebo jakékoliv kazy. Po přejetí prstem přes jednotlivé vzory ucítíte jemnou strukturu ornamentu, který je vypískovaný do těla štamprle. Prozkoumejte, jaké slovácké vzory oživí vaše oslavy a důležité životní momenty!

Skleněné štamprle na slivovici 10 ml Ateliér Žampach slovácké