Skleněná váza Válec

Fantazii se meze nekladou, a to platí při tvorbě bytových dekorací, ale i při významných svátcích, jako jsou Velikonoce nebo Vánoce, kdy člověk může dát prostor své fantazii a vytvořit si unikátní dekorace, které se mu líbí. Skleněná váza ve tvaru válce je na podobné příležitosti skvělou formou. Sázavské sklárny Simax vyrábějí praktické a odolné skleněné vázy, které zaujmou a jejich údržba je naprosto bezproblémová, protože jim nedělá problém automatická myčka.

Všechny modely: SKLENĚNÉ VÁZY

Kulatá skleněná váza Simax Globe a vysoká skleněná váza Simax Drum s velikonočními kočičkami na dřevěném zahradním stole

Skleněná váza válec vhodná na dekorace i květiny

Hodí se na tvorbu vlastních bytových dekorací, ale nudit se nebude ani na rodinných oslavách. Válec je praktický všestranný tvar, který se hodí na květiny i sušené květy. Sázavské sklárny vyrábí dva základní rozměry. Vyšší skleněná váza najde uplatnění nejen na narozeninové květiny, ale je např. skvělá na velikonoční kočičky nebo jiné nařezné rostliny. Nižší skleněná váza Simax Drum se pak bude skvěle vyjímat na stole a hodí se do ní např. sušené květy nebo nižší rostliny.
Vysoká skleněná váza na květiny Simax Drum

Jednoduchá údržba a vysoká odolnost

Díky tomu, že jsou obě válcovité skleněné vázy vyrobeny z odolného varného skla Simax, bez problému vydrží automatickou myčku. Varné sklo Simax je odolné vůči horké vodě, mikrovlnné i klasické troubě. Údržba a mytí vázy bude díky odolné sklovině ze středočeské Sázavy jedna radost. Skleněná váza válec samozřejmě není jediným tvarem, který tento český výrobce nabízí. Prozkoumejte celý sortiment českých sklářů a pořiďte svému domovu krásnou a univerzální vázu!
Vysoká skleněná váza na květiny Simax Drum a skleněná kulatá váza Simax Globe