Skleněná konvice Simax

Pojďme se nyní blíže podívat na jeden fenomén, který si získal oblibu celých generací. Skleněná konvice Simax se vyznačuje vysokou odolností vůči vysokým teplotám, poctivým zpracováním a nevídanou praktičností. Sázavské sklárny dodnes produkují pestrou škálu čajových konvic, které skvěle padnou na chalupu i do moderního bytu. Jaký příběh ukrývají a čím se odlišují od ostatních sklářských produktů? Pojďme skleněnou konvici Simax prozkoumat blíže!

> SKLENĚNÉ KONVICE SIMAX

> FRENCH PRESS SIMAX

> DŽBÁNY NA ČAJ SIMAX

Skleněná konvice na čaj Simax Saturn a konvice Simax From

Více než 180 let stará tradice a vyhlášení kvalita

Není divu, že je každá skleněná konvice Simax tak odolná vůči vysokým teplotám, když se vyrábí ze stejné skloviny jako skleněné pekáče, pečící formy nebo zapékací mísy. Navíc nemá problém s automatickou myčkou. Nemusíte se obávat, že po pár umytích konvice vybledne a už nadále nebude ozdobou vaší kuchyně nebo kuchyňského stolu.
Skleněná konvice na čaj Simax Look otevřená

Skleněná konvice Simax je skvělá na sypané čaje a bylinky

Každá skleněná konvice Simax je v něčem unikátní a v portfoliu sázavského výrobce najdete konvice s pestrou škálou využití. Např. konvice Look je velkoobjemová moderní konvice, která je ideální pro ranní čaj pro celou rodinu. Uvnitř najdete praktické nerezové síto, které ocení ti z vás, kdo si rádi louhujete sypaný čaj nebo bylinky. Sítko je doménou dalších modelů. Simax je navíc jeden z posledních výrobců na světě, který ještě produkuje skleněné konvice s husím krkem. Například skleněné konvice Simax Saturn má husí krk a svým designem poukazuje na bohatou sklářskou historii a její tvary jsou inspirovány vzhledem konvic z první republiky. Prozkoumejte všechny modely a zjistěte, co vše sázavské sklárny Simax nabízí a o jak bohatý příběh se opírají. :)
Čajová skleněná konvice Simax Saturn a skleněné hrnky Simax Saturn s čajem