Pekáč na buchty

Hledáte praktický a odolný pekáč na buchty, který vás nezklame? Prozkoumejte české varné sklo Simax! Tento výrobce s dlouholetou tradicí se specializuje na výrobu žáruvzdorného nádobí, jako jsou skleněné pekáče do trouby, zapékací mísy nebo pečící formy. Díky unikátnímu složení skloviny je pekáč odolný vůči vysokým teplotám a nejmenší problém mu nedělá ani automatický myčka, lednice a další domácí spotřebiče. Prozkoumejte, co vše může české varné sklo nabídnout a proč je zrovna skleněný pekáč na buchty ten pravý!

Všechny modely: SKLENĚNÉ PEKÁČE DO TROUBY

Skleněná zapékací mísa Simax se slanými buchtami

Pekáč na buchty by měl být dostatečně velký a dostatečně odolný

Různé tvary, různé rozměry. V sortimentu českého výrobce Simax naleznete různé tvary pekáčů - kulaté i hranaté, přičemž se vybrané modely liší rozměry (objemem). Pokud hledáte skutečně velký pekáč na buchty, doporučujeme skleněnou zapékací mísu s objemem 3,5 l. Sklovina skleněných pekáčů a mís a nijak neliší. Zapékací mísou je označena forma, která nemá víko. Naopak skleněné pekáče disponují víkem - buď skleněným nebo gumovým.
Skleněný kulatý pekáč Simax s koláčem

Se skleněným víkem vyndáte z trouby, s gumovým dáte do lednice

Skvělou vychytávkou pekáčů Simax jsou sady, ve kterých najdete skleněné a gumové víko zároveň. Zatímco skleněné slouží k upečení jídla v troubě, gumové můžete využít po vychladnutí jídla a uložit ho v pekáči rovnou do lednice. Z pekáče se vám tak stane praktický úložný box. Chlad sklovině Simax nijak nevadí. Skleněný pekáč na buchty značky Simax dokonce můžete uchovávat i v mrazáku! Jediné, co byste v mrazáku v pekáči neměli skladovat, jsou tekutiny. V případě suchých pokrmů však není nejmenší problém. Prozkoumejte unikátní skleněné pekáče z České republiky, které čerpají z více 180 let dlouhé tradice!
Skleněný pekáč Simax v troubě s koláčem