Odměrná nádoba

Kvalitní a odolná odměrná nádoba nesmí chybět u žádného vaření ani pečení. Věděli jste ale, že existuje celá pestrá škála sklářských výrobků z českého varného skla, která je na pečení a vaření jako dělaná. Odměrné nádoby nejsou ty jediné výrobky, které se ve vaší kuchyni nebudou nudit. Sázavské sklárny Simax už dlouhou řadu let produkují pečící formy, skleněné pekáče, dózy a další užitečné vychytávky.

> KUCHYŇSKÉ ODMĚRKY

> SKLENĚNÉ PEKÁČE

> PEČÍCÍ FORMY

Skleněné kuchyňské odměrky Simax s ořechy a moukou a skleněná mísa Simax Frozen na kuchyňské lince

Více než 180 let tradice a prvotřídní kvalita

Varné sklo Simax se vyznačuje nejen vysokou teplotní odolností, ale také kvalitním zpracováním. Během své bohaté historie si stihlo získat vynikající pověst u nás i ve světě. Díky vysoké odolnosti varného skla, nedělá nádobám problém mikrovlnka, klasická trouba, lednice ani automatická myčka. Jelikož je i každá odměrná nádoba vyrobena ze stejně kvalitní skloviny jako všechny pekáče, zapékací mísy a pečící formy, můžete si být jistí, že snese stejné extrémní podmínky.
Skleněné kuchyňské odměrky Simax a skleněná mísa Simax Frozen na kuchyňské lince

Odměrná nádoba s uchem i bez ucha

Kuchyňské odměrky Simax můžete pořídit buď samostatně nebo ve výhodné sadě. Sázavské sklárny vyrábí velkou 1l odměrnou nádobu s uchem a menší s objemem 0,5 l bez ucha. Obě nádoby mají přehledné risky, které se hodí jak na sypké materiály - mouka, cukr, ořechy, tak i na tekutiny jako mléko, olej, nebo voda. Prozkoumejte unikátní české sklo, které je již nyní součástí velkého počtu domácností v naší zemi!
Skleněná kuchyňská odměrka při pečení