Láhve s uzávěrem

Jsou praktické, skvěle padnou do ruky a vydrží horké nápoje jako čaj nebo kávu. Láhve s uzávěrem z českého varného skla si zkrátka zamilujete! Pokud hledáte spolehlivé skleněné láhve, které skvěle těsní, prozkoumejte produkci sázavských skláren a vyberte si praktickou lahev, která se vám bude hodit doma i na cestách. K dispozici je půllitrová i litrová verze.

Všechny modely: SKLENĚNÉ LÁHVE

Skleněné lahve na vodu Simax Pure Aqua Bottle

Skleněné láhve, které kvůli čaji ani kávě nerupnou

Díky tomu, že jsou skleněné láhve s uzávěrem vyrobeny z varného skla Simax, nemají problém s horkými nápoji. Sázavský výrobci z úplně stejné skloviny vyrábí skleněné pekáče, čajové konvice, pečící formy nebo zapékací mísy. Díky tomu máte jistotu, že i skleněné láhve vydrží velký žár a pod náporem horké vody neprasknou.
Skleněná láhev na vodu Simax ve sněhu na dřevě

Láhve s uzávěrem nejen pro milovníky bylinek a sypaných čajů

Rádi si louhujete bylinky a sypané čaje? Pak jsou tyto láhve s uzávěrem přesně pro vás! Každá z velikostí je totiž dostupná i ve verzi s nerezovým sítkem, které je na louhování sypaných čajů a bylinek jako dělané. Stejně tak si můžete vybrat mezi skleněnými lahvemi s neoprenem, které zajistí, že se o stěnu láhve při držení nespálíte. 
Láhve vám jistě padnou do oka i po estetické stránce. Zdobí je nerezové elegantní víko, které dokonale ladí se sítem. Prozkoumejte, která skleněná láhev ze středočeské Sázavy by nejlépe padla do ruky vám!
Skleněná láhev na vodu Simax při napouštění vody v umyvadle