Flaška do školy

Má praktický tvar, neuvolňuje nebezpečné látky, nezanechává pachuť, skvěle padne do ruky, a hravě si poradí i s horkým čajem. Sázavské sklárny vyrábí praktické skleněné láhve, které využije nejen vaše dítě do školy, ale jistě se budou hodit i vám. Jsou vyrobeny z prvotřídního varného skla Simax, které se pyšní více než 180 letou tradicí a získalo si skvělou pověst u nás i v zahraničí. Prozkoumejte, co vše mohou tyto praktické flašky nabídnout.

Všechny modely: SKLENĚNÉ LÁHVE

Skleněná láhev na vodu Simax na zamrzlé trávě

Nezanechávají pachuť a neuvolňují nebezpečné látky

Po nalití horkého čaje láhve neuvolňují nežádoucí látky. Varné sklo Simax je certifikované bez používání olova a kadmia, a tak budete mít jistotu, že užívání skleněné láhve vašemu dítěti vůbec neškodí. Správná flaška do školy by rovněž měla mít praktický tvar, který skvěle padne do batohu a nezabere příliš místa. To rovněž splňují české láhve z varného skla na výbornou.
Skleněná láhev na vodu Simax při napouštění vody v umyvadle

Flaška do školy nebo univerzální láhev na všechno?

Díky tomu, že varné sklo Simax nemá problém s horkými nápoji, zvažte, zda by se jedna flaška nehodila i vám. Na ranní čaj nebo kávu jsou skleněné láhve Simax naprosto perfektní. Můžete je pořídit i ve verzi se sítkem, které je skvělé na sypaný čaj nebo bylinky. Všechny části jdou snadno rozebrat a jsou lehce omyvatelné. Flaškám pochopitelně nevadí ani automatická myčka. A pokud byste měli obavy, že byste se o hranu lahve mohli po nalití čaje spálit, prozkoumejte i verze s praktickým neoprenem, který vás, případně vaše dítě, od horké stěny láhve ochrání. Jaké uplatnění najde tato flaška do školy ve vaší domácnosti? :)

Skleněná láhev na vodu Simax při nalévání vroucí vody