Dekorace do vysoké vázy

Jaké dekorace do vysoké vázy využít ke zkrášlení bytu? Vysoké vázy mohou být skvělou dekorací samy o sobě, ale je několik výrazných dekorací, které mohou přinést do vašeho domova pestrost a pohodu. Vysoké skleněné vázy z českého varného skla mohou buď podtrhnout krásu dekorací uvnitř nich nebo mohou upoutat pozornost samy na sebe. Proto v sortimentu českých sklářů naleznete jak barevné a zdobené vázy, tak i čiré a minimalistické.

> SKLENĚNÉ VÁZY S TENKOU STĚNOU

> VYSOKÉ SKLENĚNÉ VÁZY NA KVĚTINY

> 3D PRINT VÁZY

Zelená, modra a růžová skleněná váza na květiny Crystalex Caribbean Dream

Květiny

Pro někoho možná samozřejmost, ale právě květiny mohou být výrazným prvkem, který upoutá pozornost a vnese do vašeho domova život a pestré barvy. Vysoké vázy najdou uplatnění nejen při narozeninových oslavách, ale květiny v nich můžete střídat v průběhu celého roku podle sezónosti. Vůbec se nemusí jednat o velké svazky květin. Můžete naopak zvolit několik menších váz a střídat v každé z nich jen několik rostlin.

Skleněné vázy Simax Rose s květinami na stole

Větvičky

Zejména jaro je období rozkvetlých pupenů. Je to období, kdy se příroda opět probouzí k životu a není špatný nápad přenést kousek této radosti i k sobě domu. Můžete nakombinovat větvičky, proutí a doplnit je závěsnými ozdobami podle libosti. Taková dekorace do vysoké vázy jistě probudí vaší fantazii a kreativní umění.
3D print designové vázy bílá a khaki

Dekorace do vysoké vázy na Velikonoce

A když už je řeč o větvičkách a jaru, nemůžeme vynechat ani dekoraci, která je synonymem pro Velikonoce, a to jsou velikonoční kočičky. Jsou pružné a při namočení do vody vydrží po celé svátky. Zkuste do vysoké skleněné vázy ve tvaru válce nebo do elegantní skleněné široké vázy uspořádat velikonoční kočičky a přidat k nim závěsná velikonoční vajíčka. Velikonoční dekorace do vysoké vázy dají vašemu domovu tu správnou velikonoční atmosféru.
Kulatá skleněná váza Simax Globe a vysoká skleněná váza Simax Drum s velikonočními kočičkami na dřevěném zahradním stole