Varné sklo SIMAX

České varné sklo SIMAX vyniká svou kvalitou a praktičností. Prozkoumejte kategorie renomovaného výrobce, který si za více než 180 let stihl vybudovat skvělou reputaci nejen v naší zemi, ale po celém světě!
České sklo, které se vysokých teplot nezalekne

Varné sklo SIMAX je vyrobené tak, aby vydrželo vysoké teploty a většinu jeho výrobků lze používat dokonce jak v mikrovlnné, tak i v normální troubě. Česká značka SIMAX je přední výrobce varného skla na světě s letitými zkušenostmi, díky kterým si můžete být jistí, že vaše skleněná konvice na čaj nebo skleněný džbán splňuje stejně přísné podmínky jako např. laboratorní sklo.

Skleněná konvice na čaj Simax Look otevřená se sypáním čaje
Dvoustěnná sklenice Simax Dual při čtení knihy

Varné sklo s více než 180 letou tradicí

Sázavské sklárny Kavalier se mohou pyšnit více než 180 letou historií během které přišli místní vědci s přelomovou technologií umožňující vyrábět velmi odolné varné sklo SIMAX, které dodnes nachází využití nejen ve vašich kuchyních, ale např. i laboratořích. Splňuje totiž nejpřísnější podmínky odolnosti vůči vybraným kyselinám a dalším agresivním látkám.

Skleněná forma na bábovku Simax Franfurtský kruh s upečenou bábovkou na stole
Skleněné kuchyňské odměrky Simax a skleněná mísa Simax Frozen při přípravě těsta
Praktické, odolné a bezpečné

Vydrží až do 300°C, lze ho bez problému mýt v automatické myčce a neobsahuje olovo ani kadmium. Varné sklo SIMAX vítězí jak po stránce praktické, tak i po stránce bezpečnostní. Prozkoumejte, jaké praktické výrobky se mohou hodit i do vaší domácnosti.