Tomáš Pejša

Ahoj, já jsem Tom a chci dobýt internet s českým sklem. Jdete do toho se mnou?

Tohle je moje práce... Ne taková práce, kde si ve čtyři odpoledne odpíchnu a mám na zbytek dne pokoj. Ale práce, nad kterou přemýšlím od rána do večera, píšu texty, fotím fotky, natáčím videa, dohaduju spolupráce a zajišťuju, aby každá objednávka, která opustí pomyslné brány virtuálního obchodu Glasino.cz, byla v podstatě nerozbitná a o několik (někdy i set) kilometrů dál přinášela radost, nadšení a možná i poznání kvalitního sklářského řemesla, které má v naší zemi tradici už celá staletí.
.
.
"To nemůže fungovat, Tome.", "To je tak strašně old school.", "Vždyť český sklo už nikoho nezajímá." takových vět jsem se naposlouchal tolik... Někdy nebo z určitého uhlu pohledu možná byly pravdivé. Mám na ně však vždycky jedinou odpověď: "Koukni na Glasino.cz!" Funguje perfektně. Old school? Haha! A ne, v Google Analytics to vážně nevypadá, že tahle stránka nikoho nezajímá. :D
.
Krok po kroku chci dát dokupy moderní cool nástroj, který lidi milují a který se stane novým virtuálním domovem moderního českého sklářství. Excelentní produkty, super ceny, bleskové doručení a rychlá asistence. Ale tím to rozhodně nekončí! Kam nás cesta zavede dál? K vlastním edicím? K high-tech customizaci, kde si každou vázu a skleničku bude moci navrhnout podle sebe a za pár hodin ji mít doma? Je to ještě dlouhá cesta, ale vykročili jsme na ní už dávno.
Pevně věřím, že české sklo dobyde celý svět. Jak ten virtuální, tak ten opravdový.
.

Co dělám, když zrovna nemakám na Glasino.cz?

.
Rád objevuju svět a o všechny své zážitky se dělím formou článků a videí na portálu Travelstory.cz 
.
Rád se poznávám s dalšími podnikavými inspirativními lidmi a je mi jasné, že nejsem sám. Proto jsme společně s dalšími podnikavci vytvořili studentskou platformu SpoluPRACUJEME, která pořádá přednášky, workshopy a neformální setkání pro všechny mladé lidi se zájmem o byznys.
.