České varné sklo simax

Značka SIMAX se může pyšnit více než 180 letou tradicí v oblasti českého sklářství. Za tu dobu si stihla vybudovat pověst kvality i světový věhlas. Prozkoumejte ty nejpopulárnější výrobky SIMAX, které ve vybraných kategoriích nemají konkurenci.

Skleněné konvice na čaj Simax

Skleněné konvice z českého varného skla SIMAX jsou ty nejlepší, které může české sklářství nabídnout. Prozkoumejte praktické a odolné konvice značky SIMAX, která se pyšní více než 180 letou tradicí! SIMAX je navíc jedna z posledních značek na světě, která ještě vyrábí skleněné konvice s trubcovou nálevkou.

Simax skleněné láhve na vodu

Věděli jste, že česká značka SIMAX vyrábí praktické skleněné láhve na vodu, které bez problému zvládnou horký čaj. A díky praktickému nerez sítu dokonce sypaný čaj!

Sklenice Simax

Odolnost zvládají na jedničku a perfektně se hodí na horký čaj nebo vroucí kávu. Sklenice SIMAX najdou univerzální využití ve vaší domácnosti.

Skleněné džbány Simax

Víte v čem jsou skleněné džbány SIMAX tak bezkonkurenční? Díky jejich univerzálnímu využití. Skleněné džbány SIMAX můžete využívat na čaj a další horké nápoje, díky čemuž najdou využití po celý rok!

Skleněné karafy SIMAX

Kromě džbánů existuje ještě jedna kategorie výrobků, která překvapivě získá využití po celý rok. Skleněné karafy SIMAX jsou vhodné nejen na vodu nebo víno. Vybrané skleněné karafy obsahují praktické sítko a tak si v nich bez problému můžete namíchat svařené víno nebo do vody přidat plátky citrónu a máty.

Simax skleněné pekáče do trouby

Skleněné pekáče do trouby jsou kategorií produktů, ve které nemá varné sklo SIMAX žádnou kvalitní konkurenci. Spolehlivé a odolné skleněné pekáče do trouby vám zjednoduší práci v kuchyni a velmi rychle si je oblíbíte.

Skleněné dózy na potraviny Simax

Ať už hledáte podtlakové skleněné dózy na cesty nebo úložné skleněné dózy na špagety, těstoviny, mouku nebo cukr, SIMAX nabízí široký výběr a skleněné dózy SIMAX vám budou k ruce doma i na cestách.

Skleněné vázy na květiny Simax

Varné sklo SIMAX však nepatří jenom do kuchyně. V jeho sortimentu najdete i dekorace jako například skleněné vázy na květiny, které vyniknou svým jednoduchým elegantním vzhledem.

Sklarny Kavalierglass Sázava

Chcete vědět více?

O varném borosilikátovém sklu SIMAX i sázavských sklárnách jsme sepsali krátké povídání, které vám stručně vysvětlí unikátnost a historii sázavského sklářství.