Vaše sklo cestou nerozmlátíme. Tady jsou důvody...

Vsaďte se, kdybychom teď na ulici náhodně stopli pět lidí a každého z nich se zeptali, jaké zboží je nejvíce rizikové přepravovat zásilkovou službou, většině z nich by jistě proběhlo hlavou sklo. A není divu. Pokud držíme v ruce sklenku, vázu, konvici nebo jakýkoli jiný sklářský výrobek, dáváme si velký pozor, aby nám z ruky nevypadl.

Toho jsme si plně vědomi, a proto je naším cílem všechny balíčky vystlat tak, aby se k vám jakýkoli produkt z naší nabídky dostal ve stejném stavu, jako byl odeslán.

Skleněná karafa SIMAX Indis před kartonovou krabicí s vycpávkou na podlaze

Proto je každý výrobek ve vaší zásilce zvlášť obalen několika vrstvami bublinkové fólie, aby se jednotlivé kusy nepoškodily mezi sebou. Každý kus je poctivě obložen fólií ze všech stran.

Skleněná karafa SIMAX Indis uvnitř kartonové krabice s bublinkovou fólií a vystýlkou

Výplň balíku pak zpravidla tvoří dřevitá vlna, která velice elegantně a prakticky vyplní všechna prázdná místa v balíčku. Zajistí tak, aby během přepravy nemohly jednotlivé výrobky v balíku „cestovat“ a vzájemně se tak poškodit. Jiné výplňové materiály využíváme pouze v případě, kdy je obdržíme od našich vlastních dodavatelů. Taková výplň musí být nepoškozená a musí být minimálně stejně tak spolehlivá jako dřevitá vlna. 

Ať už si tedy objednáte karafu, pekáč nebo třeba sadu sklenek, tento postup uplatňujeme u každé zásilky, která opustí pomyslnou bránu našeho e-shopu. Dlouhodobě je pro nás důležitá nejen bezpečnost a spolehlivost, s jakou jsme schopni zásilky doručit, ale záleží nám také na dopadech na životní prostředí. Proto jsme upřednostnili dřevitou vlnu před vzduchovými plastovými sáčky a dalšími typy výplní, které jsou špatně rozložitelné. 👍


Komentáře

Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a vztahují se na něj Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby společnosti Google.