Půllitr pro tátu

Hledáte unikátní a originální půllitr pro tátu, který vydrží, je elegantní a praktický? Prozkoumejte skleněné půllitry z českého varného skla Simax, které se pyšní dvojitou stěnou. Díky tomu, že jsou tyto sklenice na pivo vyrobeny z varného skla, bez problému zvládnou i horké nápoje, jako např. čaj, svařák nebo kávu a najdou tak praktické uplatnění pro celou domácnost po celý rok!

Všechny modely: SKLENĚNÉ PŮLLITRY NA PIVO

Skleněné pivní půllitry Simax s uchem a bez ucha na dřevěném zahradním stole

Který půllitr pro tátu je ten pravý? S uchem nebo bez ucha?

České sklárny Simax ze středočeské Sázavy nabízí buď vysoké skleněné půllitry bez ucha, které jsou v balení po dvou nebo nižší skleněný půllitr s uchem, který je v balení samostatně. Oba půllitry však mají stejné vlastnosti a jsou vyrobeny ze stejně kvalitní skloviny.

Dvoustěnné skleněné půllitry s uchem Simax s pivem

Skleněný půllitr, který nerupne varem

Od ostatních půllitrů se ten ze středočeské Sázavy však výrazně liší. Pokud pro tátu hledáte skutečně praktický dárek, tento půllitr bude milovat. Jde totiž využít jako klasická sklenice úplně na všechno včetně horkých nápojů. Varné sklo Simax nemá nejmenší problém s vroucím čajem, svařákem nebo kávou. Z původem pivní sklenice se tak může stát poctivý pracant, který v domácnosti najde pestré využití po celý rok!

Skleněný pivní půllitr bez ucha na stole

Dvojitá stěna udrží pivo déle vychlazené

Díky dvojité stěně na pivo uvnitř tolik nepůsobí venkovní teploty a zůstane tak déle vychlazené. Dvoustěnné sklenice nejsou v dnešní době nic neobvyklého. Všimněte si však, že půllitry mají horní okraj pouze jednostěnný pro pohodlnější pití. Až tedy budete hledat ideální půllitr pro tátu, jsme si jistí, že vás české sklo nezklame!

Skleněný půllitr Simax s uchem v ruce