Jak komunikujeme na sociálních sítích

Pokud jste dostali odkaz na tuto stránku, pravděpodobně patříte k těm, kteří nám pomáhají dostat české sklo do světa skrze sociální sítě. A jelikož jsme pro všechnu kvalitní tvůrčí činnost, nechceme vás zahltit haldou požadavků a termínů, kdy a co na sociálních sítích postovat. Chtěli bychom stanovit pouze pár základních mantinelů, kterých by se měl držet každý, kdo s námi v rámci sociálních sítí spolupracuje.

Dbáme na etiku a označujeme spolupráce

Každý jednotlivý příspěvek na Facebooku, Instagramu nebo TikToku, který obsahuje výrobky z našeho obchodu, jež influencer získal výměnou za propagaci, by měl být označen hashtagem #spoluprace nebo #reklama nebo #placenareklama. Stejná podmínka platí i pro sadu stories, kde ovšem stačí daný hashtag zmínit pouze jednou v dané sadě. Nepoužíváme hashtag #ad, to je příliš krátké. 

Nehrajeme si na něco, co nejsme

Každý výrobek v našem obchodě je něčím unikátní a od ostatních se liší. Výhody každého výrobku popisujeme kromě textu také přehlednými odznáčky, které vám pomohou se co nejrychleji zorientovat, jakými výhodami daný produkt vyniká. Výhody, které nejsou u výrobku uvedeny, nekomunikujeme. 

Nešijeme do konkurence

Kamenných prodejen a e-shopů, ve kterých lze najít české sklářské výrobky, je celá řada. I když ovšem nebudou jejich služby nebo vzhled e-shopu dostačující, neděláme si z nich legraci a nijak se s nimi nesrovnáváme. To stejné platí o velkých nábytkářských obchodních domech. Vždy se zaměřujeme čistě na výhody samotného obchodu Glasino.cz

Zaměřujeme se na komunikaci e-shopu a jeho služeb, nikoli výrobků samotných

Vždy se soustředíme na to, aby všechny texty a další výstupy poukazovali na obchod Glasino.cz a jeho výhody. Přiliš se nezaměřujeme na značky jednotlivých výrobců.

Pokud si nebudete s čímkoli jistí, vždy se raději ptejte buď na e-mailu ahoj@glasino.cz nebo na našem Instagramu. I když to bude třeba úplný detail, může hrát významnou roli. :)

Hodně štěstí a spoustu pozitivní energie a nápadů do tvorby s českými sklářskými výrobky!