Pomozte českému sklu dobýt internet a nakupujte díky tomu výhodněji!

Český sklářský průmysl je tu s námi již několik století a za tu dobu dokázal vyprodukovat nespočet kvalitních, nádherných výrobků. Mezi ně se řadí i několik unikátů světového významu a držitelů světových rekordů.

Nesmíme nechat tento věhlas vyhasnout! 🔥 Pojďme pomoci českému sklu kromě reálného světa dobýt i ten digitální svět. Svět storýček, lajků, komentářů, whatsappů a v neposlední řadě memeček a hashtagů.

Sami to ale nezvládneme!

K tomu, abychom co nejrychleji dostali české sklo do všech koutů internetu, potřebujeme právě vás! Pokud nám chcete pomoci v naší misi, není nic jednoduššího, než české sklo sdílet na vašich profilech. A my vám za to navíc pošleme krásnou odměnu. Je to jednoduché:

 Pro upřesnění všech detailů jsme sepsali nejčastější otázky, které mohou ohledně sdílení příspěvků vzniknout. :)

Na jakých sociálních sítích mám příspěvek sdílet? 

Nejvíce komunikujeme na sociálních sítích Facebook a Instagram. Nebudeme se ale samozřejmě zlobit ani za sdílení na sítích LinkedIn, Twitter nebo dokonce YouTube nebo TikTok. Pro všechny tyto sítě platí stejná pravidla - pošlete nám po zasdílení screen nebo odkaz do zpráv na Facebooku nebo Instagramu a my vám pošleme unikátní kód.

Do jakých zpráv vám mám screen nebo odkaz poslat?

Do zpráv na Facebooku nebo Instagramu. Případně na email ahoj@glasino.cz

Kolik musím mít fanoušků / friends na profilu, abych se mohl(a) kampaně zúčastnit?

Žádný limit neexistuje, nehodnotíme lidi podle počtu followers. :D Záleží nám pouze na tom, jestli máte vůli nám pomoci dostat české sklo do světa. :) 

Požadujete nějaký minimální počet lajků / reakcí, které má sdílený příspěvek získat?

Vůbec ne. Na nic takového se neohlížíme.

Když zasdílím nějaký příspěvek, kolikrát mohu zvýhodnění 10 % využít?

Za jedno sdílení můžete vždy získat tuto slevu na jeden nákup. Mezi více nákupy využívající toto zvýhodnění musí být časový rozdíl minimálně 7 dní. 

Vztahuje se zvýhodnění 10 % na všechny výrobky?

Akci je možné využít na výrobky značek SIMAX, Crystalite nebo Crystalex.

Co konkrétně mám do příspěvku o Glasino.cz napsat?

To je na vás. :) Příspěvek by se měl spíše týkat českého skla a všech jeho výhod, které na stránkách Glasino.cz najdete. Proklikem/odkazem ovšem musí příspěvek mířit buď na stránky Glasino.cz nebo na jeden z našich profilů na sociálních sítích. Fantazii se ovšem meze nekladou a necháme se překvapit, co nádherného vymyslíte. :)