Glasino.cz Affiliate Program

Chceme dostat české sklo do světa. Sami to ale nezvládneme.

V dnešním digitálním světě najdeme spoustu zábavy, úžasných produktů a služeb. To má ale jedno úskalí. Je jich příliš mnoho. A je velice jednoduché se v takovém digitálním šumu ztratit. Proto hledáme nadšené tvůrce s originálními nápady, kteří nám pomohou vyniknout nejen na sociálních sítích, ale i na dalších kanálech. Hledáme nadšence s neotřelými nápady, kterým naše myšlenka přijde zajímavá a rádi by s námi alespoň částečně sdíleli riziko úspěchů i neúspěchů, které může prodej na internetu přinést.

Affiliate není multi-level. Nejsme pochybní prodavači hrnců.

Každý tvůrce dostává za své výstupy provizi z prodeje, to ano. Nemá ovšem předepsány vlezlé obchodnické fráze, kterými musí nutit své sledující ke koupi, někdy možná až násilím. U nás je pouze nezbytně nutné ctít kodex Férového influencera (https://ferovyinfluencer.cz/kodex) a vše ostatní je na dohodě. Nedefinujeme žádná minima, která musí influencer prodat. Chceme dát našim partnerům co největší prostor k tvorbě.

Chcete se přidat? Je to nesmírně jednoduché!

Pokud rádi tvoříte obsah v digitálním prostředí a rádi byste do své tvorby sklářské výrobky zapojili, není nic jednoduššího, než nám napsat na e-mail ahoj@glasino.cz nebo na náš Instagramový nebo Facebookový profil. My se pak podíváme, s jak originálními nápady dokážete na svých kanálech přijít a zhodnotíme, jestli jste ten pravý tvůrce pro naší spolupráci. 

Jak to funguje?

V první řadě dáme našim partnerům dostatečný prostor vyzkoušet si naší službu a výrobky. Pokud usoudí, že jsou s kvalitou naší služby spokojení a chtějí ji doporučit, stávají se součástí programu. Z každé získané objednávky, kterou náš partner zařídí, získává 10% z hodnoty prodaného zboží. Navíc je našim partnerům poskytnut 10% slevový kód pro jejich fanoušky. 

Veškeré podrobnosti a upřesnění spolupráce naleznete v tomto souboruhttps://bit.ly/3thanmw (pro heslo nás kontaktujte)